Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Blue_Flame

12 sierpnia 2022, 14:19

Czy tylko ja widząc Stachu Jones'a usłyszałem w myślach " o ku*wa "

Avatar Jestem_fajny

31 maja 2023, 09:26

@Blue_Flame: Nie tylko

Avatar Jestem_fajny

27 sierpnia 2022, 19:35

Przeciętny obywatel zachodnioeuropejskiego państwa:

Avatar malinowy_kot

20 maja 2022, 09:19

Czy pan od nbp cimcirimcia faceta od przodu?
Coś owłosione te nogi

Avatar Kawento

28 maja 2022, 16:00

@malinowy_kot: Na to wygląda, a da się tak.

Avatar PridSanisi

20 maja 2022, 07:40

Avatar Figarus

19 maja 2022, 21:37

Tymczasem młodzi, którzy chcą się usamodzielnić: Jeszcze 5 lst robienia na dwa etaty i kupię dwudziestoletnie tico.

Avatar abc123def

19 maja 2022, 22:13

@Figarus: No cóż. Współczesny kapitalizm ostatecznie rozpieprzył społeczeństwo, które zdecydowało się nie rozmnażać - nie będę oceniać kto i ile powinien mieć dzieci, ale efekt jest taki, że struktura społeczna w której młodych powinno być dużo więcej niż starych została zaburzona a to są tego efekty.
A jak teraz się nie podoba, to przykro mi, ale będzie tylko coraz gorzej. Taki niespodziewany obrót wydarzeń. Ludzie stwierdzili, że nie będą mieć dzieci dla ich wygody - no to miłego zapi.....ania do końca życia, bo upadek systemu emerytalnego jest tylko kwestią czasu.

A nie ma co się dziwić tą 14 emeryturą - młodzi mają malutkie znaczenie w porównaniu z tymi, którzy ślinią się na widok kolejnej emerytury.

Avatar Witciu

19 maja 2022, 22:30

@Figarus: Mam 22-letni samochód i stoi. Zapi.....am do pracy rowerem bo nie opłaca mi się absolutnie nic. W dodatku w moim mieście jest taki super system że płacisz za śmieci od użycia wody. Poj...na akcja

Avatar sobaniontko

20 maja 2022, 07:30

@Witciu: znam ten ból. Tylko że moje auto ma tylko 18 lat.

Avatar Wedkarz

19 maja 2022, 23:28

***** ***!

Avatar Anantashesha

19 maja 2022, 22:19

Jako rencistka i beneficjentka trzynastej i czternastej emerytury wolałabym po stokroć żeby nie było inflacji niż tylko dwa razy do roku mieć co jeść.

Avatar piotrkacz

19 maja 2022, 21:35

Nauczyciele którzy dostali stówę pdowyżki, bo jakby dostali więcej to podniosłoby inflację:
*Something wrong, I can feel it*

Avatar DiabVCH

19 maja 2022, 21:19

Patrząc ile jest socjali to inflacja powinna być na minusie

Avatar Racibor

19 maja 2022, 20:40

a małpeczka to odpowiedź na kaca

Avatar DorjanOllo

19 maja 2022, 13:19

Trzeba zabić k...a tych ludzi

Avatar
ddawdad

19 maja 2022, 13:38

Avatar Okrisdwa

19 maja 2022, 16:07

a ukrainców biorących socjale moge ja plz

Avatar Bright32

19 maja 2022, 13:20

Normalny użytkownik zostałby zwyzywany za gejostwo

Avatar hlepo

19 maja 2022, 13:23

Avatar starmagedon

19 maja 2022, 13:30

@Bright32: Co masz na myśli przez "normalny"?

Znasz takich?

Avatar Bright32

Edytowano - 19 maja 2022, 13:31

@starmagedon: Normalny w sensie że człowiek, a nie maszyna

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Podłe

Jakby trochę nie fair

Przerwa na herbatkę

Mało znany szczegół

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka