Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Znak czasów
Totalnie
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 maja 2022, 20:47
A tak na poważnie to wychodzenie ze swojej strefy komfortu powinno być celem dla każdego, nieważne czy jesteś introwertykiem czy ekstrawertykiem. Bo strefa komfortu nie jest tożsama z rodzajami preferowanej aktywności - dla ekstrawertyka strefą komfortu będzie spotkanie towarzyskie, a dla introwertyka samotne czytanie książki. I oboje powinni co jakiś czas wyjść tam, gdzie ich mózg nie chce, czyli introwertyk do ludzi, a ekstrawertyk do samotności, przemyśleć na spokojnie swoje problemy.
Odpisz
23 maja 2022, 15:59
Odnośnie do tytułu: jestem ambiwertykiem
Odpisz
23 maja 2022, 08:27
Ekstrawertyk który potrafi wyciągnąć introwertyka jednocześnie znając granicę i introwertyk który potrafi hamować ekstrowertyka gdy ten przesadza to duet idealny
Odpisz