Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pawelo320

28 kwietnia 2017, 07:51

Avatar BlackBurnPL

23 kwietnia 2014, 16:31

Girls VS Boys Epizod III Zemsta Dziewczyn :D

Avatar ugrant

23 kwietnia 2014, 14:47

za co zniszczyły bazę chłopaków?
chłopaki zniszczyli bazę dziewcząt?

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2014, 19:25

Młode feministki ;_; Pierwsze skojarzenie...

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2014, 19:43

Chwila... Skoro Feliks, to ty jesteś płci męskiej? ;_______;

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2014, 19:49

masz awatar z Japonią z hetali :)

Avatar Psuja34

22 kwietnia 2014, 19:51

No jakieś płaskie takie.. W sam raz na feministki. :|

Avatar saskacz

Edytowano - 22 kwietnia 2014, 23:11

wiedziałem ze Zagrajmerka nje bedzie kobieta lecz 40 letnim Mariuszem prześladowcą xd

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2014, 08:05

Chyba zmienię to imię...

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2014, 08:06

Nom :3

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2014, 14:05

oglądałam axis power a normalnej hetali nie bo mi nie działa

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2014, 14:16

Axis power, world series i beautiful world :3 O mangę męcze rodziców :D Znaczy... Żeby mjie zawieźli do sklepu gdzie można kupić ^^

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2014, 14:35

Tera dobrze ;_;

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2014, 14:36

To dobrze, że dobrze .-.

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2014, 14:42

To dobrze, że dobrze, że dobrze.

Avatar MarianXD

23 kwietnia 2014, 14:40

To polska fotka bo tam stoi płonący lublin.Ja u kobitek mam powarzanie

Avatar mistrzu12pl

22 kwietnia 2014, 22:21

szykujcie się na ostre lanie ***i ^^ ja wam zniszcze baze i resztę

Avatar WolfWolfyWolf

22 kwietnia 2014, 21:54

NIEEEEEEEE

Avatar Piotresiek

22 kwietnia 2014, 21:32

Płaska zemsta :D

Avatar piotreks123

22 kwietnia 2014, 20:54

sie okaże że w tej bazie jest ukryty granat kasetowy

Avatar mrklorens

22 kwietnia 2014, 20:42

czasz zacząć polowanie na wiedźmy

Avatar TheDemon666

22 kwietnia 2014, 20:35

Wjeać je do tego ognia!!!

Avatar Mnich1

22 kwietnia 2014, 19:57

O tak, bo zamiast coś tworzyć produktywnego to lepiej zniszczyć. Stalin byłby dumny.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Północne Węgry

Totalnie

Trzeba brać osobną torbę

Nie idź!

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka