Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Takita6

23 kwietnia 2014, 17:06

jakie to Anime?

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2014, 17:38

@Takita6: Uchuu Kyoudai polecam. 99 odcinków niestety większość nie przetłumaczona.

Avatar fruszerka

23 kwietnia 2014, 11:42

Facet je z różowego pudełka...?

Avatar siemek22

23 kwietnia 2014, 17:48

@fruszerka: WOLNOŚĆ, MIŁOŚĆ, TOLERANCJA!

Avatar fruszerka

Edytowano - 23 kwietnia 2014, 19:04

@siemek22: Nie mam nic przeciwko WOLNOŚCI, MIŁOŚCI, TOLERANCJI, ale sam przyznasz, że różowe pudełko tutaj jakby trochę nie pasuje? No wiesz, faceci z reguły nie lubią różowego. ;) Ale może po prostu zanadto się czepiam, z natury jestem taka czepialska, a z naturą niestety nie można wygrać.

Avatar siemek22

23 kwietnia 2014, 19:08

@fruszerka: Pisałem to dla żartu, tekst z pewnej kreskówki (włatcy móch <3) ;-; Ale to prawda, że jest nietypowe. Chociaż, jak conversy i frajer maxy (no ok, na miasto jest dobrze w nich pójść) są i sie da żyć, to i różowe pudełka śniadaniowe przeboleję :P

Avatar fruszerka

Edytowano - 23 kwietnia 2014, 19:13

@siemek22: Hah, też oglądałam włatców, może jeszcze do tego wrócę, dla pani Frau. <3 Oczywiście, że da się przeboleć. Dlaczego coś takiego miałoby bulwersować? Można się nad tym zastanawiać, ale lepiej skupić się na samym sobie, niż na innych ludziach. Staram się jak mogę żyć z tą zasadą, czasem mi to różnie wychodzi, ale czynię postępy. ;>

Avatar siemek22

23 kwietnia 2014, 19:16

@fruszerka: Jego wybór, chce byc oczerniany przez ludzi to proszę bardzo :P

Avatar fruszerka

23 kwietnia 2014, 19:30

@siemek22: Cóż, kundelki zawsze będą szczekać, bez względu na to, co byśmy nie robili/jakbyśmy nie wyglądali. Taki świat. :)

Avatar siemek22

23 kwietnia 2014, 19:31

@fruszerka: Chyba, że się przytrzyma szczękę psiakowi :P

Avatar fruszerka

23 kwietnia 2014, 20:15

@siemek22: Haha, tak też można, choć to też zależy, na jakiego pieska trafisz. ;) Najczęściej warto po prostu zignorować. Należy współczuć tym, którzy więcej uwagi poświęcają obcym, niż sobie, lub bliskim.

Avatar MudCrab

23 kwietnia 2014, 14:24

Ziomek je ramen. W Japonii gdy dziewczyna zrobi ci ramen jest to dowód miłości i przywiązania.

Avatar
Konto usunięte

23 kwietnia 2014, 14:52

@MudCrab: Nie ramen tylko Bentō. Ramen to taka potrawa, a Bentō to takie pudełko śniadaniowe.

Avatar MudCrab

23 kwietnia 2014, 15:34

Boże, racja jaki fail.... Usunąłbym ale się nie da .-.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nigdy na to nie wpadną

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka