Boję się poniedziałków...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Znak czasów
Rel
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2014, 19:11
Pewnie jakiś Stark. :)
Odpisz
23 kwietnia 2014, 21:11
@Virtuoz: jony.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 22:35
@saper123: Mam nadzieję, że nie. :) Chociaż ostatni rozdział Tańca ze smokami nie wróży niczego dobrego.
Odpisz
1 maja 2021, 19:30
@Virtuoz: chłop co przewidział
Odpisz
23 kwietnia 2014, 21:34
oj andrzej sie wk**wil i zaczyna malowac gre o tron xD
Odpisz
23 kwietnia 2014, 19:35
Poniedziałek is coming.
Odpisz