Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Ch-chesz wyparować...?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Totalnie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 maja 2018, 17:59
W każdej grze o zombi pojawiają się te drzwi i za każdym razem kisnę z tego.
Odpisz
24 października 2018, 22:20
ja też
Odpisz
25 października 2016, 07:56
nie umieraj otwórz w środku? ?
Odpisz
27 kwietnia 2014, 12:18
czy to nie czasami the walking dead?
Odpisz
26 kwietnia 2014, 14:48
Za pierwszym razem też tak przeczytałem.
Odpisz
22 kwietnia 2014, 22:07
Nie umieraj otwórz w środku
Nie otwieraj śmierć w środku
Odpisz
25 kwietnia 2014, 19:34
@jasnib: bardziej pasowałoby martwi
Odpisz
26 kwietnia 2014, 13:14
@coloman: W sumie ... to jednak nie, ponieważ martwy kojaży się z osobą zmarłą która już nie wstanie do zycia a to trupole niosące śmierć.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 11:35
ja nigdy tego nie oglądałem...
Odpisz
25 kwietnia 2014, 19:38
a co to za film?
Odpisz
25 kwietnia 2014, 20:12
@wolwerine: Taki zaj3bisty serial o zombie "The walking dead".Ta scena przedstawia jak Rick wstał w szpitalu z łóżka i wyszedł z pokoju i znalazł te drzwi i tam w środku były zamknięte żywe trupy :p Polecam ten serial zacznij oglądać
Odpisz
25 kwietnia 2014, 20:27
@Shakrit: Obejżałeś cały ?
Odpisz
25 kwietnia 2014, 20:30
@Shakrit: oglądałam ale odpadłam na 3 sezonie, ale tej sceny to jakoś zapomniałam ;P
Odpisz
25 kwietnia 2014, 20:58
@Mithrandir: Tak całe 4 sezony tera czekam na 5 sezon bd w październiku :p
Odpisz
25 kwietnia 2014, 21:20
@Shakrit: Na jakim kanale to leci?
Odpisz
25 kwietnia 2014, 21:33
@Karso21Respawn: Musisz raczej na necie obejrzeć :p Wejdź na :strefa the walking dead ' Tam masz serial całe 4 sezony :d
Odpisz
25 kwietnia 2014, 22:22
@Shakrit: Ahaa.. dzięks :P
Odpisz
25 kwietnia 2014, 22:33
@wolwerine: Ta scena była już w 1 odcinku gdy ten policjant (Rick) budzi się w szpitalu i wychodzi i na końcu korytarza są drzwi z tym napisem.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 23:45
@Karso21Respawn: Na Fox'ie leci chyba o 23.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 10:45
@MrDanielos: wiem, wiem, dlatego właśnie nie pamiętam, że była na początku ;)
Odpisz
25 kwietnia 2014, 19:16
Każdy tak przeczytał
Odpisz
25 kwietnia 2014, 18:25
Też tak przeczytałam XD A potem się zastanawiałam o co chodzi. Ale po kilku sekundach sie skapnęłam :P
Odpisz
25 kwietnia 2014, 17:18
Aaaa,ok ja przeczytałam jak jest napisane później się przyjrzałam i to jest Don't open,dead inside.
Odpisz
23 kwietnia 2014, 15:24
też tak czytałem na początku XD
Odpisz
23 kwietnia 2014, 09:05
nigdy nie myślałem o tym w ten sposób xD
Odpisz
22 kwietnia 2014, 21:53
Też tak przeczytałem
Odpisz