Nie martw się, gdy masz zły dzień!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Dobrze czasem się oderwać
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
A jednak zrobili to w ten sposób
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2014, 21:26
A jeśli ja też mam?
Odpisz
26 kwietnia 2014, 05:49
To musisz sobie znalezc kogos o tym samym imieniu.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 11:36
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: ...alb usunąć tatuaż
Odpisz
1 lutego 2017, 14:40
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: Gorzej jest jak masz wytatuowane imię z nazwiskiem ex...
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2014, 18:01
Imiona to nic... Są też i tacy, którzy tatuują portrety swoich lubych.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 17:07
niestety ale stare,widziałem to setki razy tylko w innych wersjach :P na jeja też i być może ,to też już było :P
Odpisz