Japoński producent modeli plastikowych Tamiya przedstawia serię figurek „rosyjski najeźdźca”
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2022, 02:35
Z rigczem
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:41
słoik [_]
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:45
@bedziemagik: *trzask*, *dźwięki potłuczonego szkła wypadające na podłogę*
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:47
@bedziemagik:
Ubek jechal z księdzem tramwajem i zaczął sobie kpic.
- Tramwajem księzulku, tramwajem. A pzrede wojna był konik, bryczka, parobek.
- Teraz tez jest konik i bryczka, tylko parobka nie ma bo poszedl do UB na oficera. :)
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:49
@mafiabenio: Trzaskowski ?
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:50
@MarekKlosowski: to wiele mówi o ubekach
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:50
@MarekKlosowski: Klosowski?
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:52
@mafiabenio: Jakie bylo najbardziej nieudane powstanie w dziajach Polski ? Powstanie w 2017 po Pajacem Kultury :)
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:53
@bedziemagik: Rosjanie też maja mnostwo anegdot o pochodzeniu funkcjonariuszy rezimu, ich wykształceniu a czasem i wyznaniu
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:53
@MarekKlosowski: Bruh
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:54
@mafiabenio: Mozna teraz przejśc pod Pajac Kultury i sprawdzic, kogo obchodzą wystapienia, skoro słuchają samych siebie tylko :)
Odpisz
2 czerwca 2022, 20:46
@mafiabenio:
Odpisz
2 czerwca 2022, 20:52
@Witciu: o, nie wiedziałem że to było nakrętką do dołu
Odpisz
1 czerwca 2022, 19:09
Nie spodziewałem się, Tamyia najpopularniejszy chyba dostawca plastików do klejenia, ja sam polecam
Odpisz
1 czerwca 2022, 19:27
nie wiem, popularniejszy jest chyba revel
Odpisz
1 czerwca 2022, 19:30
@Rey_Palpatine: hmm w moich kręgach modelarskich Tamyia walczy tylko ze zvezdą ale spoko
Odpisz
1 czerwca 2022, 21:05
a u mnie nie ma nikogo z kim mógłbym porozmawiać
.
składam h0 więc zawsze jest żebym dorosnął i przestał się bawić zabawkami
.
w każdym razie, u mnie zawsze walczy revel (na szybko, i na świetną jakość) z jakimiś małymi polskimi firemkami (najczęściej plastyk, bo modele nie są jakości revela i innych zachodnich firm i fajnie się je obrabia
Odpisz
1 czerwca 2022, 21:09
@Rey_Palpatine: i dobrze
Odpisz
1 czerwca 2022, 21:57
@Rey_Palpatine: czy ty powiedziałeś
h0?
Odpisz
1 czerwca 2022, 22:01
@Maly_modelarz15: yup
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2022, 11:34
@Rey_Palpatine: Revell jest popularny bo robi tanie i proste zestawy. Jakością nie dorównuje Tamiyi. Bywa też naprawdę dobry, tylko trzeba kupić nowoczesny zestaw, a nie przepak z lat 70.
Odpisz
2 czerwca 2022, 11:53
@Tajdeus: ja szczerze mówiąc wolę sam pomalować i złożyć
Odpisz
2 czerwca 2022, 12:42
@Rey_Palpatine: Pewnie że pomalować i złożyć, a jak inaczej.
Odpisz
2 czerwca 2022, 13:02
@Rey_Palpatine: ale Tamyia robi klasyczne zestawy sklej-pomaluj
Odpisz
2 czerwca 2022, 14:07
aha, nie wiem, wydawało mi się że figurki są zbyt ładnie zrobione na pomalowanie ręczne
Odpisz
2 czerwca 2022, 14:20
@Rey_Palpatine: ładnie są ale jak wiesz co robisz to taki efekt jest raczej standardem
Odpisz
2 czerwca 2022, 11:30
Ty, na serio? Nie spodziewałem się takich zestawów.
Odpisz
1 czerwca 2022, 20:32
Nowy Pancerz z tego będą składali.
Odpisz
1 czerwca 2022, 19:12
Niosą pokój.
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:55
Że na własny kibel nie stać było w rzeczywistości to już pokazuje w jakim stanie jest Federacja Rosyjska
Odpisz
1 czerwca 2022, 19:00
@AlMalina: Oni zawsze żyli w biedzie chociaż ciezko haruja. Po prostu maja takie wladze od stuleci. Kilku Rosjan stac na jachty i zagraniczne rezydencje, a reszta żyje w nędzy.
Odpisz
1 czerwca 2022, 18:43
Azaliż?
To przewybornie
Odpisz