Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Fajnie że odpowiedzieli
Ikony
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2023, 11:48
Dobra jest nie gadaj
Odpisz
18 czerwca 2022, 19:26
Najgorzej
Odpisz
6 czerwca 2022, 11:26
Ja tam uwielbiam gorzką.
Odpisz
6 czerwca 2022, 11:29
ale 90% to przesada
Odpisz
11 czerwca 2022, 22:17
@orzech39: 50-60% to sweetspot
Odpisz
10 czerwca 2022, 21:24
pie.... sie gorzka najlepsza
Odpisz
10 czerwca 2022, 20:04
gorzka jest przepyszna jak ją rozpuścisz
Odpisz
7 czerwca 2022, 11:23
zjedz całą na raz to przynajmniej dopaminki po chwili dostaniesz
Odpisz
6 czerwca 2022, 22:50
Odpisz
6 czerwca 2022, 20:48
najlepsza!!
Odpisz
6 czerwca 2022, 16:13
Gorzka najlepsza. Ale nie taka od Wedla bo ma ma za dużo cukru. Taka gorzka gorzka najlepsza.
Odpisz
6 czerwca 2022, 15:11
Gorzka jest na sraczkę (rozwolnienie)
Odpisz
6 czerwca 2022, 09:32
Odpisz
6 czerwca 2022, 09:53
@DiabVCH: bardzo chciała bym widzieć co się dzieje na twoim profilu...
Odpisz
6 czerwca 2022, 15:00
@Wikidoom: cicho szumi wiatr...
Odpisz
5 czerwca 2022, 16:18
Odpisz
6 czerwca 2022, 12:17
@SLASHIOR: Najgorsza...
Odpisz
6 czerwca 2022, 14:42
@PerfektInglisz: aha
Odpisz
6 czerwca 2022, 12:16
O nie, albo taka z misrm truskawkowym
Odpisz
6 czerwca 2022, 12:16
@PerfektInglisz: *musem
Odpisz
6 czerwca 2022, 11:19
Szczerze to gorzka jest lepsza od mlecznej, jedyny mój problem to to że to czekolada wawela
Odpisz
6 czerwca 2022, 09:41
Zdrowa i dobra
Odpisz