Gimnazjaliści, jak Wam poszło?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Zdeklasowani znowu
Żartownisie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2022, 22:23
Dzięki za przypomnienie pierdlone losowe humor psuje
Odpisz
24 kwietnia 2014, 14:24
Jaki egzamin :D Dzięki wam 3-klasiści nie muszę iść do szkoły <3
Odpisz
24 kwietnia 2014, 14:58
za rok będę pisał i napiszę dwa razy lepiej niż ty .-. żyj z tą myślą że dziwna kanapka jest od ciebie mądrzejsza ._.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 14:59
@jacek1s: A ja będę pisać za dwa lata :V Wiesz, jakoś to przeżyje...
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:03
to nie zdam w tym roku i napiszę z tobą .-. ok? xd
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:03
@jacek1s: Mi tam pasuje <3
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:05
<3
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:06
@jacek1s: <3
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:08
dość tych czułości <3 xd
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:09
@jacek1s: Dobrze :D
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:10
kocham cie<3 czemu przestalaś :C
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:11
@jacek1s: Wiem jestem wspaniała :* A przestałam bo mogę.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:12
nie możesz bo ja w tej rodzinie noszę spodnie :C
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:14
@jacek1s: :o Nie.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:14
tak misiek i nie wmówisz mi że nie :C
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:15
@jacek1s: Wmawiam ci, że nie :<
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:17
masz racje :c
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:18
@jacek1s: Ja zawsze mam rację...
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:23
masz rację bo masz cycunie <3
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:24
@jacek1s: A może nie mam? Może jestem decha? :<
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:34
A może by tak na pw ?
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:35
@gelo1238: PW? Sorry, ale ja nie rozmawiam z Jackiem na PW :s
Odpisz
24 kwietnia 2014, 17:44
masz cycki wewnątrz wiem to <3
Odpisz
17 kwietnia 2021, 18:58
@jacek1s: Jak ci poszło?
Odpisz
17 kwietnia 2021, 19:00
Byłem jednym z najlepszych w całej szkole, jak dobrze mi poszło dokładnie to tego nie pamiętam, a szukać mi się nie chce tylko po to żeby się pochwalić.
Odpisz
17 kwietnia 2021, 19:02
@jacek1s: Spodziewałem się tego po tobie.
Odpisz
15 grudnia 2019, 18:59
Gimnazjaliści...
Odpisz
24 kwietnia 2014, 14:12
ale przyrodnicza część była już trudna...
Odpisz
24 kwietnia 2014, 14:19
@bezlada: Wat, przyrodniczą to bym w podstawówce zrobił, jedynie zadanie z geografi było trudne.
Odpisz
24 kwietnia 2014, 14:38
@as13zx: Moim skromnym zdaniem, cała geografia była prosta. Chemia to była porażka :O
Odpisz
24 kwietnia 2014, 14:43
@Boba_Fett: Z chemi podane było wszystko przecież, tylko z tym odczynem trzeba było samemu.
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2014, 15:34
@as13zx: ale serio, wszystko oprócz chemii i rozprawki było na poziomie podstawówki nawet te z języka obcego to tylko rozszerzony może sprawić kłopoty
Odpisz
26 kwietnia 2014, 08:30
@as13zx: Tyle, że mi chemia, nigdy nie podchodziła.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 11:59
@Boba_Fett: Ale to na logikę było xd
Odpisz
25 kwietnia 2014, 17:59
hm, myślę że ok...
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:16
Czyli jak s***ić 3 lata w 3 dni XD
Odpisz
25 kwietnia 2014, 10:00
@siemek22: Hahaha
Odpisz
24 kwietnia 2014, 21:34
-Pff... Prościzna
(Za kilka lat)
-Hamburger?
-Prościzna
Odpisz
24 kwietnia 2014, 17:40
Wyszedł jakby miał zwrócić to co zjadł. o.O
Odpisz
24 kwietnia 2014, 15:45
Przedmioty przyrodnicze i matma- średnio trudne. Historia i WOS- łatwe, a polski- śmiesznie łatwy. Wstęp mojej rozprawki zawierał ponad połowę minimalnego miejsca :D
Odpisz