Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pan_Beton

25 kwietnia 2014, 15:07

Chodzi o to, że dzisiaj skończyły się testy gimnazjalne.

Avatar janusz20062003

26 kwietnia 2014, 18:35

@Pan_Beton: wszyscy ci mówią o tym żebyś przestał robić spamy ale ty tak dalej.wiesz co, ja już się poddaje!!

Avatar rakso132

25 kwietnia 2014, 14:52

Egzaminy gimnazjalne są tak trudne jak szóstoklasisty.

Avatar MrMarmolada

25 kwietnia 2014, 14:57

@rakso132: Proszę Cię... Pewnie go na oczy nie widziałeś a oceniasz .-. .

Avatar rakso132

25 kwietnia 2014, 15:40

@MrMarmolada: Egzamin szóstoklasisty dla szóstoklasisty - prosty.
Egzamin gimnazjalisty dla gimnazjalisty - prosty.

Avatar MrMarmolada

25 kwietnia 2014, 16:39

@rakso132: Ahh chyba że tak :)
Myślałem żę ten sam poziom trudności ogólny xD

Avatar rakso132

26 kwietnia 2014, 10:53

@MrMarmolada: To wiadomo, że gdyby miał go pisać 12 latek, to by nie napisał. ;)

Avatar MrMarmolada

26 kwietnia 2014, 15:32

@rakso132: ;D

Avatar JaxTheRapist

25 kwietnia 2014, 15:23

Szczęśliwa urna co ma cię za durnia albo wykres drogi od czasu
Czas: 0 2 4 6
Droga: 0 1 2 3
Tak bardzo ***iście ciężkie. Bardziej współczuję libazjalistom którzy za kilka dni mają matury bo już sama pierwsza klasa liceum to mindfuck a co dopiero matura.

Avatar mmatik

25 kwietnia 2014, 15:41

@JaxTheRapist: w technikum też nie ma lekko... ogólnie tylko w zawodówce lajt bo ma się praktyki

Avatar JaxTheRapist

25 kwietnia 2014, 17:25

@mmatik: Zawodówka gorsza niż human, jestem na mat-fizie i powiem tak jak to ujął mniej więcej mój dyro który nas uczy biologi "jesteście mat-fiz więc macie rozszerzenie ze wszystkiego, nie tylko matma fiza i infa"

Avatar mmatik

26 kwietnia 2014, 08:53

@JaxTheRapist: ja wczoraj miałem zakończenie roku... byłem w ekonomiku... niby 4 lata ale nie dość że zrobiliśmy materiał z LO to jeszcze mieliśmy dodatkowe przedmioty zawodowe... w sumie na świadectwie oprócz religii i oceny z praktyki miałem jeszcze 23 przedmioty

Avatar Ares011

25 kwietnia 2014, 16:13

Gimbuski obrazek, kiedyś to było testy a nie coś typu bla bla ile to 2+2=?

Avatar basenek

25 kwietnia 2014, 15:55

Czas szybko leci to i egzamin szybko

Avatar Netcheman

25 kwietnia 2014, 15:47

Ale się cieszy mam podobnego

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 kwietnia 2014, 14:11

Ale to musiało być męczące,jedna godzina z maximum trzech przedmiotów,i do tego możesz posiedzieć na wygodnym krześle a nie na betonie jak murzynki w Afryce.
(Jestem 6 klasistą więc wiem co piszę chyba że chodziło o egzaminy gimnazjalistów to sorry :I)

Avatar Hubix

25 kwietnia 2014, 14:15

Łącznie 6 godzin egzaminów (przez 3 dni) z 9 przedmiotów, na baaardzo niewygodnych, drewnianych krzesłach, cały czas w jednej pozycji. Było męczące.

Avatar BULWA_APOKALIPSY

25 kwietnia 2014, 14:26

@Hubix: Łącznie 7 godzin bo 2 egzaminy po 90 minut (polski i matematyka)

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2014, 14:30

@Hubix: To się nie odzywam jak o to chodzi [._.]

Avatar Hubix

25 kwietnia 2014, 14:34

@BULWA_APOKALIPSY: Tak, racja, pomyliłem się w liczeniu (z matmy na pewno będzie lipa ;D )

Avatar bylejakbylegdzie

25 kwietnia 2014, 14:58

@Hubix: drewnianne krzesła są dosyć wygodne te z plastiku lub metalu o wiele mniej

Avatar Frutti56

4 czerwca 2018, 21:02

@bylejakbylegdzie: pozdrawiam z 2014

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie znoszę kleszczy

To musiało być męczące

Niezniszczalne

Deal życia

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka