Moda zmienną jest - nawet w grafice komputerowej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przerwa na herbatkę
Ikony
To musiało być męczące
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2025, 13:07
Odpisz
13 stycznia 2023, 23:50
Ale odkop
Odpisz
1 lutego 2016, 16:47
Ja ma inny kalendarz. 📆
Odpisz
26 lipca 2014, 10:59
Nie mam nowego loga Jeja ;(
Odpisz
26 kwietnia 2014, 15:57
Widać tendencje ku upraszczaniu.
Odpisz
26 kwietnia 2014, 13:58
WTTTTF
Odpisz
26 kwietnia 2014, 09:21
Pierwsze logo YouTuba było dobre ( chociaż chyba nadal takie jest).
Odpisz
25 kwietnia 2014, 23:07
Firefox akurat bardzo się nie zmienił.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 20:26
Pierwsze logo Windowsa wygląda dziwnie.
Odpisz
25 kwietnia 2014, 22:50
@DawidThePlayer: To nagraj filmik na Youtube :D
Odpisz
25 kwietnia 2014, 22:41
Czy tylko ja uważam, że Windows cofa się w rozwoju? Spójrzcie sobie na pierwsze i ostatnie logo...
Odpisz
25 kwietnia 2014, 21:32
właśnie zrozumiałem że grafika wszystkiego poza windows staje się gorsza
Odpisz
25 kwietnia 2014, 22:11
@sebek745: fakt
Odpisz
25 kwietnia 2014, 22:28
@sebek745: Taka teraz "moda"
Odpisz
25 kwietnia 2014, 21:27
Ja jakoś nie mam nowego znaczka Hangoutów ;o
Odpisz
25 kwietnia 2014, 19:55
A ja tam lubię gdy coś jest proste i rzeczowe
Odpisz
25 kwietnia 2014, 19:17
a po ujrzeniu loga jeja.pl wszyscy idą w górę strony by zobaczyć :D
Odpisz
25 kwietnia 2014, 19:55
@pantadeusz1: po tym komentarzu to zrobiłam ;p
Odpisz