Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

2 stycznia 2022, 15:34

No tak

Avatar Kaowru

7 kwietnia 2025, 19:37

@kajba: ma sens.

Avatar pletwa_sprawiedliwosci

9 lutego 2024, 18:23

Where granatnik

Avatar JaJestemZWami

21 kwietnia 2021, 23:11

No tak, nie wiem co to zmienia, ale tak.

Avatar mezzo

23 lipca 2008, 23:36

hahaha Cesky rox xD

a tak dla wyjasnienia :

zadne wedzenie = zakaz palenia
ale
zadne = zad = tylek
wedzenie = hmm... puszczanie bakow xd

jeszcze raz Cesky rox xD

drewniany kocur = wiewiorka
hahaha xD

Avatar max1234

Edytowano - 14 lipca 2019, 23:06

@mezzo: He's speaking in language of gods

Avatar Klaudixx

21 czerwca 2008, 11:53

no ta tylko po polsku zmienili a 'no smoking' znaczy nadal to samo a ty oskar sie tak nie podniecaj

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2018, 14:52

@Klaudixx: hej

Avatar babiniuxd

22 lutego 2012, 21:08

nieprawda bo tam dalej piszą w innym języku racja to fotomontaż

Avatar Metiko

19 lipca 2011, 17:30

Dziwne, w czeskim nie ma ż i ę....
z tym to fotomontaż

Avatar kacioxd

17 kwietnia 2011, 10:07

żadne wędzenie normalnie spadłem z krzesła hahahah 5/5

Avatar Ktosiara

10 stycznia 2011, 20:13

Obrazek mi się nie włącza, a szkoda. Wiek ktoś może dla czego?

Avatar amy10

27 sierpnia 2008, 10:38

jezeli kogokolwiek to smieszy to przekracza to moje pojecie

Avatar UzumakiNaruto

7 sierpnia 2008, 14:04

a ja wam powiem tak.
Teraz każdy koment jaki napisaliście jest zbędny bo nie na temat jest ;p

Avatar Xapro

26 lipca 2008, 09:45

Michal_mwr, nie offtopuj... Co do obrazka 4/5

@mezzo
Orzeł - spasły wróbel xD

Avatar damian21

28 czerwca 2008, 15:51

jeja schodzi na psy obrazki dwa razy w miesiącu dowcipy też gry trzy dziennie ale takie że szkoda gadać to samo z filmikami a w komentach piszą takie głupoty że szkoda czasu na czytanie

Avatar alien

28 czerwca 2008, 11:12

hahahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahaah<--------żart nudny ten obrazek.Zgadzam sie z trickman i michal mwr

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2008, 09:49

Prawda. Teraz obrazki dają góra dwa razy w miesiącu, gry są zazwyczaj słabe, a komentowanie staje się jedyną rozrywką (chociaż też nie do końca, bo często są kłótnie) :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Jeszcze jak

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Trzeba brać osobną torbę

Co za przypadek

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka