Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

21 kwietnia 2021, 23:05

Sam jesteś pranie.

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2024, 17:48

@JaJestemZWami: sranie

Avatar kajba

2 stycznia 2022, 15:33

I te wymagania

Avatar marekbis

30 czerwca 2008, 08:28

żal oceniaC

Avatar trollina

26 lutego 2017, 00:21

@marekbis: ja pie**ole komentarz z 2008 kurna nie wierzę !!!!!

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2017, 10:29

@trollina: Ło ku*wa

Avatar trollina

10 lipca 2017, 21:14

ło kureczka wyrażaj się XD

Avatar Archeologwinternetach

27 grudnia 2017, 18:55

@trollina: To coś niezwykłego?

Avatar hornet21

20 lutego 2011, 07:01

drugi baran zamiast i know moglby powiedzieć f*ck you

Avatar Piotr99

9 lutego 2011, 13:50

@mezzo: tak może know uczą w pirwszej, ale uczą tam też polskiego

Avatar Karina105

20 grudnia 2010, 18:13

może być 4/5

Avatar BadBoy

19 lutego 2009, 23:10

Buhahaha niezłe 5/5

Avatar Zangetsu

1 lutego 2009, 10:24

no nie wiem o co tu chodzi ale dam 4 :)

Avatar cool_Ola66

6 września 2008, 18:34

to nie bylo smieszne mezzo ale przyznaje ze z tym i know to przesadzilam i te cool to login mowi ci to cos czy masz zamiast mozgu ziarenko maku.

Avatar anonim0wy

26 lipca 2008, 21:37

hahaha zaje......................

Avatar mezzo

23 lipca 2008, 23:33

haha xD
fajowe :P

@cool Ola66
''niezle ten kto zna angielski to wie o co chodzi''

wiesz co... smiesznes.. xD
wyrazow ''I'' i ''know'' ucza.. bodajze w 1 klasnie szkoly podstawowej? : |

Nie szpanuj juz tak xD

P.S.
jesli ponimajesz po angjelskie to powinnas zrozumiec :
not cool,
not cool :d

Avatar cool_Ola66

21 lipca 2008, 10:50

niezle ten kto zna angielski to wie o co chodzi

Avatar gaara231

5 lipca 2008, 09:36

takie sobie 3\5

Avatar KaiTBL

30 czerwca 2008, 20:47

hehe dobre 4/5

Avatar quba133

30 czerwca 2008, 13:39

albo 7/10

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Karolcia95

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Za co ta premia

Można, tylko trzeba wstawać rano

To by wystarczyło

Trzeba brać osobną torbę

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka