Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To się nie może nie udać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Należy się za piękne oczy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2014, 00:35
miałem takiego na ramieniu jak miałem z 10-11-12 lat .-. mam słabą pamięć do roczników ale tego zapomnieć nie mogłem ;-;
Odpisz
30 kwietnia 2014, 16:21
@jacek1s: Oj biedny, 3 lata z nim chodził...
Odpisz
30 kwietnia 2014, 16:23
@ZawiszaMikolow: sam nie wiem ile ale nie więcej jak kilka minut ;-; mówię że nie pamiętam ile lat miałem wtedy ale pamiętam że taka akcja była ;D
Odpisz
30 kwietnia 2014, 19:01
@jacek1s: Widocznie pająki gustują w kanapkach. :P
Odpisz
30 kwietnia 2014, 20:29
@jacek1s: u mnie w domu już znalazłam 3 takie
Odpisz
30 kwietnia 2014, 20:57
@jacek1s: moja babcia miała takiego w terrarium i zawsze się bałem do niej chodzić bo byłem mały i bałem sie pająków ale pająk naszczęcie zdechł podobno się czymś zadławił
Odpisz
25 maja 2014, 19:42
@jenson_button: zadławił się moją kulką z pistoletu!
Odpisz
25 maja 2014, 19:49
dziękuje ci z całego serca mój bohaterze dzieciństwa o 10 lat za późno się ujawniłeś ale lepiej późno niż wcale :)
Odpisz
25 maja 2014, 19:59
@jenson_button: rozumiem że mam cię strollować?
Odpisz
25 maja 2014, 20:01
ale mnie to pomogło bo moge chodzić do babci coś ci troll nie wyszedł
Odpisz
25 maja 2014, 20:33
@jenson_button: nom nie wyszło mi... ale zostało :p
Odpisz
25 maja 2014, 20:34
* nie wyszedł... nosz... FUCK!
Odpisz
11 grudnia 2014, 22:03
@jacek1s: gdzie mieszkałeś?
Odpisz
12 grudnia 2014, 15:47
@hydrant: A co?
Odpisz
12 grudnia 2014, 18:06
@jacek1s: bo zasadniczo takich pająków nie ma w Polsce
Odpisz
12 grudnia 2014, 18:31
@hydrant: są
Odpisz
1 maja 2014, 12:09
tej osobie chyba życie nie miłe,że z takimi pająkami zadziera...
Odpisz
25 maja 2014, 19:41
ja zadzieram... byle z nożem albo ze splówką lepiej ;D
Odpisz
30 kwietnia 2014, 19:16
Włączyć bullet-time!
Odpisz
30 kwietnia 2014, 18:32
Gdzie ja położyłem mój miotacz ognia?
Odpisz
30 kwietnia 2014, 18:17
HELENA MAM ZAWAŁ
Odpisz
30 kwietnia 2014, 15:18
kto normalny dotyka pająka? fuuj
Odpisz
30 kwietnia 2014, 16:54
@Bella113: Małego to jeszcze rozumie , Ale tak dużego sku*wiela żeby dotykać to chyba kogoś poje**ło !
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2014, 18:02
@volf360: haha, dokładnie ^^ Ale ja bałabym się tez małego
Odpisz
30 kwietnia 2014, 16:43
Eee tam, u nas większe (no, ale z Australią to nawet my nie możemy konkurować :p)
Odpisz
30 kwietnia 2014, 15:47
o kurde XD
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2014, 14:03
zawał :P
Odpisz
30 kwietnia 2014, 12:46
2 ruchy ostrzegawcze, trzeci to już atak, a raczej kamikaze.
Odpisz
28 kwietnia 2014, 02:03
No to teraz nie zasnę T-T
Odpisz
25 kwietnia 2014, 17:49
Bede miał koszmary ;_;
Odpisz
25 kwietnia 2014, 21:43
Dobranoc...
Odpisz
25 kwietnia 2014, 17:44
jaki fajny
Odpisz
25 kwietnia 2014, 15:40
Xd
Odpisz