Macie urocze samojebki...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Przerwa na herbatkę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2019, 08:14
Ooooooo na całym świecie nie ma chmur ciekawe kto fotoshopował.
Odpisz
30 kwietnia 2014, 13:12
Wow, samojebka na której widnieje parę milonów ludzi. Szacun.
Odpisz
30 kwietnia 2014, 13:41
miliardów * ;)
Odpisz
30 kwietnia 2014, 15:38
@niszczyciel2011: W Europie mieszka ok. 600 mln ludzi.
Odpisz
30 kwietnia 2014, 16:33
no tak a w azji pc nie maja nie ?
Odpisz
3 czerwca 2017, 09:48
@lazur1225: Nie
Odpisz
30 kwietnia 2014, 16:37
Takie tam z połową świata.
Odpisz
30 kwietnia 2014, 15:43
Był na księżycu robił 5 zdjęć była w łazience 27 zdjęć
Odpisz
30 kwietnia 2014, 12:02
......to czemu nie widać aparatu w odbiciu?
Odpisz
30 kwietnia 2014, 12:44
Bez obrazy ale ty chyba ślepa jesteś...
Odpisz
30 kwietnia 2014, 10:41
OO kosmos ! A w kosmosie jest ziemia a na ziemi kosmos.A w kosmosie sa tez inne planety.A te planety zamieszmuja upadle anioly to jest demony.Noo serioooo, kosmici to deemony ! Bo na ziemi Bog im nie pozwoli tworzyc cywilizacji to robia gdzie indziej.Nooo seerio.Ale pozno za 5 min lekcje mam.Napije sie jeke wody z sokiem z mojej butelki po kubusiu.No co , trza wode oszczedac.A dzis pewnie mej matematyczki nie bedzie to moe bedzie wolna lekcja to se porysuje se komiksy se.Ale pewnie jakis nauczyciel inna nam matme lub swoj przedmiot zrobi i klaaaspa.Xd Tonq
Odpisz
30 kwietnia 2014, 11:48
mamusia cie nie kocha? :-( :O
Odpisz
30 kwietnia 2014, 12:02
... jasne
Odpisz
30 kwietnia 2014, 13:37
@wojtek_9711: A dziwi Cię to?
Odpisz
1 maja 2014, 18:42
@Papayou: hmm niech pomyślę ... nie xD
Odpisz
1 maja 2014, 19:37
@wojtek_9711: No właśnie. :D
Odpisz
30 kwietnia 2014, 10:28
widać że ogarnia fotoshop
Odpisz