Ale ja uwielbiam nazwę tej burzy.
tyle astronomicznych rzeczy ma ciekawe nazwy, nawiązujące do mitologii, albo chociaż nazwisko odkrywcy.
A ta burza?
Wielka czerwona plama.
tymczasem Jowisz, jak mu robisz zdjęcia teleskopem: (gołym okiem udało mi się kiedyś zaobserwować pasy, ale plamy nigdy, a jakoś nie widzi mi się upgrade sprzętu)
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2022, 22:15
Ale ja uwielbiam nazwę tej burzy.
tyle astronomicznych rzeczy ma ciekawe nazwy, nawiązujące do mitologii, albo chociaż nazwisko odkrywcy.
A ta burza?
Wielka czerwona plama.
Odpisz
23 czerwca 2022, 19:06
Wszyscy ci się gapią na burzę bo jest **** gigantyczna
Odpisz
23 czerwca 2022, 17:37
tymczasem Jowisz, jak mu robisz zdjęcia teleskopem: (gołym okiem udało mi się kiedyś zaobserwować pasy, ale plamy nigdy, a jakoś nie widzi mi się upgrade sprzętu)
Odpisz