Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Vxzeda

27 czerwca 2022, 08:44

Nk który to odcinek

Avatar Rayman122

24 czerwca 2022, 21:08

muzyka jak ktoś będzie pytać: uomini e lup (seq. 18)

Avatar Blaylock1

26 czerwca 2022, 21:55

@Rayman122: Nic nie wychodzi na YT po wpisaniu tego.

Avatar Baturaj

26 czerwca 2022, 21:22

Problem w tym że dla nas może już tej emerytury nie starczyć.

Avatar Gopostal

26 czerwca 2022, 20:07

Na tą emeryturę wynoszącą 700zł brutto? Miłej starości.

Avatar abc123def

26 czerwca 2022, 20:09

@Gopostal: W związku ze stanem przyrostu naturalnego w Polsce, trudno powiedzieć czy będzie w ogóle wystarczająco ludzi do pracy na nasze emerytury

Avatar Gopostal

Edytowano - 26 czerwca 2022, 20:16

@abc123def: No tak, w tym właśnie leży problem że do 2050 będzie się rodziło 250-300 tysięcy dzieci rocznie albo i mniej, podczas gdy ludzi urodzonych mniej więcej w latach 1960-1980 rodziło się prawie 3 razy tyle i oni będą teraz dostawać emerytury. Znaczy w przeciągu najbliższych 3 dekad.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2022, 21:01

Zacznijmy od tego, że aby mieć emeryturę trzeba jej najpierw dożyć.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 czerwca 2022, 20:53

Nie będzie

Avatar Boberek00

24 czerwca 2022, 20:52

Oh Shit so deep

Avatar Pomiot

24 czerwca 2022, 20:50

Żadna praca w Polsce (poza lekarzami lub chirurgami) nie jest dobrze płatna. Żeby chociaż do jakiejś bieda baru pracować na chociażby zmywaku to trzeba mieć mieć w ...j lat doświadczenia.

Więc w skrócie.
Jest źle, i będzie jeszcze gorzej. Nie będzie żadnych dobrych chwil. Świat chyli się ku destrukcji, a my jesteśmy temu świadkiem

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2022, 20:40

W Polsce będą potrzebne chyba ze 2 albo 3 pokolenia aby uzbierać na tą emeryturę.

Avatar
getstickbuggedlol

24 czerwca 2022, 20:33

Problem z tym, że raczej nie będzie.

Avatar
kroganin

24 czerwca 2022, 20:23

Te pokolenie jeszcze się nie urodziło

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Dobrze czasem się oderwać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie idź!

Niegrzeczny Oskarek

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka