memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 czerwca 2022, 11:33
Mój kuzyn był dostawcą pizzy i raz miał takiego giga kaca,że pół godziny przed rozpoczeciem zadzwonił i powiedział szefowi że nie przyjedzie. Niestety zwolnili go z pracy,ale co się dziwić XDD.
Odpisz
27 czerwca 2022, 13:19
@Honest: kto normalny pije dzień przed robotą?
27 czerwca 2022, 15:36
@bandit_the_drug_lord: Napewno nie studenci,tego jestem pewien..
29 czerwca 2022, 23:08
@Honest: To chyba nie znasz studnentów- u mnie to nawet na wykład przyszli podchmieleni
30 czerwca 2022, 16:34
@elusia23356: normalkaa
29 czerwca 2022, 18:25
27 czerwca 2022, 19:29
jaki k...a wiedzący? nie lepiej by brzmiało ,,wiedząc, że"? po co kaleczyć język?
28 czerwca 2022, 08:07
@Sebzer: u mnie to normalne że coś napisze nielogicznie
29 czerwca 2022, 17:12
@Sebzer: sraka
27 czerwca 2022, 18:55
Ja wiedzący że zostało mi 1.5h znu
27 czerwca 2022, 11:28
zawsze najgorsze są początki, później już z górki
27 czerwca 2022, 11:29
@Rav239: no lepiej żeby w ogóle tego nie zaczynać bo to szkoda zdrowia (nie mam na myśli pracy chociaż też pasuje)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2022, 11:33
Mój kuzyn był dostawcą pizzy i raz miał takiego giga kaca,że pół godziny przed rozpoczeciem zadzwonił i powiedział szefowi że nie przyjedzie.
Niestety zwolnili go z pracy,ale co się dziwić XDD.
Odpisz
27 czerwca 2022, 13:19
@Honest: kto normalny pije dzień przed robotą?
Odpisz
27 czerwca 2022, 15:36
@bandit_the_drug_lord: Napewno nie studenci,tego jestem pewien..
Odpisz
29 czerwca 2022, 23:08
@Honest: To chyba nie znasz studnentów- u mnie to nawet na wykład przyszli podchmieleni
Odpisz
30 czerwca 2022, 16:34
@elusia23356: normalkaa
Odpisz
29 czerwca 2022, 18:25
Odpisz
27 czerwca 2022, 19:29
jaki k...a wiedzący? nie lepiej by brzmiało ,,wiedząc, że"? po co kaleczyć język?
Odpisz
28 czerwca 2022, 08:07
@Sebzer: u mnie to normalne że coś napisze nielogicznie
Odpisz
29 czerwca 2022, 17:12
@Sebzer: sraka
Odpisz
27 czerwca 2022, 18:55
Ja wiedzący że zostało mi 1.5h znu
Odpisz
27 czerwca 2022, 11:28
zawsze najgorsze są początki, później już z górki
Odpisz
27 czerwca 2022, 11:29
@Rav239: no lepiej żeby w ogóle tego nie zaczynać bo to szkoda zdrowia (nie mam na myśli pracy chociaż też pasuje)
Odpisz