Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Frustrujące
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2022, 19:01
Polacy kiedy dowiadują się że przez ich ukochaną złotą wolność szlachecką Polska była ponad wiek pod rozbiorami, a Francja nie:
Odpisz
Edytowano - 28 czerwca 2022, 19:01
W dlatego drogie dzieci, polska jest jaka jest. I przez różne religie. Głównie chrześcijaństwo
Odpisz
29 czerwca 2022, 17:09
czerwona za lewactwo i dziurę w mózgu
Odpisz
29 czerwca 2022, 18:20
@Quackmore: ach dziura w mózgu i lewactwo tylko dlatego że mam swój negatywny pogląd względem kościoła uzasadniony historycznie
Odpisz
29 czerwca 2022, 18:57
Bo to wcale nie przekupność szlachty i sejm były powodem
Odpisz
29 czerwca 2022, 23:02
@Quackmore: czemu jejaki retardziaki to zielonkują to jest troll! jejaki.
Odpisz
30 czerwca 2022, 07:27
Właściwie było u nas dosyć normalnie ba, mieliśmy najbardziej tolarancyjne państwo w Europie, praktycznie brak prześladowań na tle religijnym, husyci, arianie, prawosławni, unici, ormianie, muzułmanie sunni i Shia, wszyscy protestanci po kolei, katolicy i żydzi, wszyscy żyli i nie było spin, a nawet jak było, to kulturalnie przywódcy grup przychodzili i nakładali sobie po mordach. Dopiero chyba przy Wazach MAgnaci podchwycili pomysł na rozszerzenie swoich majątków kosztem innowierców i zostało.
Odpisz
28 czerwca 2022, 15:51
Mentalność polskiej szlachty jest po dziś, wiele razy widziałem
Odpisz