Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Talerz

Edytowano - 29 czerwca 2022, 15:22

Podobno w ameryce niekulturalnie jest odpowiedzieć cokolwiek innego niż że ,,dobrze" nawet jeśli życie ci się sypie

Chore

Avatar przemek1ni

29 czerwca 2022, 16:40

@Talerz: Jakbyś odpowiedział "Dzień zły" osobie, która ci powiedziała "Dzień dobry", to też pewnie zostałoby to uznane za niekulturalne przez ludzi, którzy się przejmują takim dziadostwem jak to czy się z nimi witasz w standardowy sposób, czy nie.
No i tak samo jak w Ameryce, o której piszesz

Avatar Dehit

30 czerwca 2022, 11:23

@przemek1ni: tak samo gdybyś odpowiedział bad morning.
Jak sie ciebie ktoś pyta co tam u ciebie i odpowiesz ...jowo to sie nikt nie obrazi.

Avatar Nocta

30 czerwca 2022, 12:24

@Talerz: chore? Ale tak na prawdę to co obchodzi Twoje życie Kaśkę co ją pierwszy raz widziałeś. Tu nie mowa o bliskich przyjaciołach, tylko o losowych ludziach na ulicy. W Anglii "alright?" Używa się bardziej jako przywitania niż pytania jak Ci się układa w życiu.

Z drugiej strony po cholerę pyta jak nie chce znać odpowiedzi. Z sztucznej uprzejmości oczywiście, którą to Anglicy przesiąkają. Już chyba wolę by przeszła taka osoba obojętnie niż pytała bo czasami wpadasz w kartę pułapkę myśląc, że ktoś zna Cię wystarczająco długo, że możesz odpowiedzieć "no słabo, dużo pracy ostatnio" a tu nagle niezręczna cisza, bo druga osoba nie była gotowa na taki dialog

Avatar przemek1ni

30 czerwca 2022, 12:27

@Dehit: Masz rację, absolutnie nikt nigdy nie obraził się, kiedy druga osoba użyła w jego otoczeniu mocnego przekleństwa zapytana o to, co u niej

Avatar Talerz

30 czerwca 2022, 12:37

@Nocta: Jeśli tak naprawdę mają drugą osobę w dupie to imo nie powinni w ogóle pytać. Uważam, że już lepiej siedzieć w milczeniu niż prowadzić sztuczne rozmowy typu:
-hej co u ciebie
-dobrze, a u ciebie
-też dobrze
-to fajnie

Avatar gelo1238

30 czerwca 2022, 13:34

@Talerz: może chca tak zamaskować bycie seryjnym zabójcą

Avatar PieselWojownik

29 czerwca 2022, 15:03

br'ole to nie ludzie

Avatar rumcajschr

30 czerwca 2022, 10:18

@PieselWojownik: Bry'ole to pożywienie

Avatar AlPoziomka

30 czerwca 2022, 11:58

Avatar polishplayer21

30 czerwca 2022, 12:08

@AlPoziomka: Agie'czyki
Celtów nie obrażamy

Avatar PieselWojownik

Edytowano - 30 czerwca 2022, 12:51

@PieselWojownik: Te strzałki w dół są od br'olów

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2022, 12:26

Brytole:

Avatar mrak4

29 czerwca 2022, 14:16

a co ma niby odpisać? historie swojego życia?

Avatar Xelven

29 czerwca 2022, 15:49

@mrak4: faktyczny stan bytowania?

Avatar mrak4

29 czerwca 2022, 16:36

@Xelven: no, czyli że wszystko dobrze - czyli im fine po co co innego (chyba że coś się dzieje)

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

29 czerwca 2022, 19:05

@mrak4: Tam jest "and you don't say >fine<"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Holandia

No to posłuchane

Fajnie że odpowiedzieli

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najbardziej realistyczny spośród modów

To się nie może nie udać

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka