Dlaczego w paczce jest tak mało białych landrynek?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Równi i równiejsi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2022, 11:09
Cytrynowe mentosy? Tfu, najgorsze co może być!!
Odpisz
30 czerwca 2022, 16:27
@Klopson: nie, według mnie jedne z lepszych, ananasowe czy arbuzowe według mnie są gorsze
Odpisz
2 lipca 2022, 09:12
@Klopson: cytrynowe najlepsze
Odpisz
30 czerwca 2022, 16:46
Białe landrynki, niby najlepsze a najmniej ich jest
Odpisz
2 lipca 2022, 06:02
minusy za prawdę
Odpisz
29 czerwca 2022, 17:14
Producenci nie dają ich mniej poprostu wszystkie ulubione wpie*dalasz od razu, przez co myślisz, że było ich mniej
Odpisz
30 czerwca 2022, 11:38
@wiedeni: dają, bo zawsze jak jem żelki czy coś, to wyciągam wszystkie z opakowania i układam kolorystycznie
Odpisz
30 czerwca 2022, 11:35
Różówe malinki są najlepsze, a najczęściej ich w ogóle nie ma
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2022, 11:08
Uwielbiam pomarańczowe i cytrynowe landrynki. Z żelkami czy gumami to samo.
Ale k...a musi byc zawsze wiecej czerwonych (nie uważam ich za obrzydliwe, można zjeść, ale no)
Odpisz
30 czerwca 2022, 11:08
Dlaczego lubisz białe???
Odpisz
30 czerwca 2022, 11:03
W następnym opakowaniu będzie więcej! ~ i tak się rodzi hazard
Odpisz
29 czerwca 2022, 19:59
#je*aćżelkiosmakupomarańczy
Odpisz
29 czerwca 2022, 17:42
Pomaranczowe, czerwone i żółte najlepsze a białe najgorsze imo
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2022, 17:14
Kiedy chcesz zjeść jak najwięcej czerwonych żelek, ale jest ich tylko kilka w porównaniu do kilkunastu pomarańczowych.
Odpisz
29 czerwca 2022, 17:18
Pomarańcze są zdrowsze niż czerwonki. Pewna osoba wie o tym dobrze...
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2022, 17:19
@Reichtangle: Nie potrzebowałem Twoich mądrości.
Odpisz