Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Powodzenia
Nie idź!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2022, 11:35
Rel odrazu lepiej po ćwiczeniach. Jejaki które trenują mam pytanie 3-4kg w miesiąc ćwiczeń to dużo?
Odpisz
1 lipca 2022, 19:38
Nie rel, ćwicząc się męczę, a to wyzywala myśli o tym jaka jestem beznadziejna i słaba
Odpisz
2 lipca 2022, 14:00
@Talerz: A tu chodzi o to, że motywuje cię siła jaką posiadasz. Dlatego dopóki jej nie wyrobisz to będziesz czuć się słaba i beznadziejna.
Powoduje to zacieśniający się sznur na szyi. Im bardziej czujesz się beznadziejna tym mniej ćwiczysz, tym stajesz się słabsza, i tak aż do końca
Odpisz
2 lipca 2022, 14:40
@Smuteczek: Ale kobiety same w sobie są słabe, więc co to za gadanie o sile.
Odpisz
3 lipca 2022, 01:20
@reedy7: Średnio słabsze. Są kobiety, które by cię jedną ręką zmiażdżyły.
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2022, 02:03
@Smuteczek: Nie średnio słabsze, wystarczy spojrzeć na rekordy w sportach siłowych w kategoriach płci. Oczywiście że trafi się jakiś mutant raz na milion, który by mnie zmiażdżył jedną ręką, ale to nie jest średnia, a zdecydowana mniejszość.
Odpisz
2 lipca 2022, 21:19
Właśnie jestem na siłowni :) Więc się zgadzam z memem
Odpisz
2 lipca 2022, 20:24
U mnie jest wręcz odwrotnie
Odpisz
2 lipca 2022, 16:40
A ja polecam pracę
Odpisz
1 lipca 2022, 19:47
Od niedawna działa tak na mnie jazda na rowerze, świetne uczucie wsiąść sobie na rower, włączyć muzykę i jechać przed siebie bez zastanawiania się dokąd
Szkoda że pogoda ostatnio temu nie sprzyja
Odpisz
2 lipca 2022, 13:30
@stalamed: O tak, cudowne to jest. O ile nie ma mocnej ulewy to polecam pojeździć jak jest mocne zachmurzenie / lekki deszcz, świetnie jest wtedy
Odpisz
2 lipca 2022, 13:32
no ostatnio 30 stopni w cieniu to strach nawet na słońce wyjść, już 2 razy w tym roku zmieniałem skórę na karku
Odpisz
2 lipca 2022, 13:49
@stalamed: tak samo tylko zamiast roweru to rolki
Odpisz
2 lipca 2022, 13:53
@Lemiak: Albo rowerem sobie poszukać jakichś leśnych dróg i wtedy słońce już nie jest problemem
Odpisz
2 lipca 2022, 13:58
@Lemiak: Mnie od rolek odstrasza myśl, że jak się kiwniesz do tyłu to sobie łeb rozwalisz
Odpisz
2 lipca 2022, 14:12
@Smuteczek: no właśnie nie, tak po 5/6 godzinach przyzwyczajasz się do tego co można robić i przechylać się można ale umiejętnie
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2022, 16:05
@stalamed: Rower jest zaj*bisty.
Faktycznie wpływa na nastrój i jakoś bardzo nie męczy
+ dobry sposób na wytrenowanie nóg.
Odpisz
2 lipca 2022, 15:03
Rel szcególnie jak ćwicze z kumplem
Odpisz
2 lipca 2022, 14:00
Rel, ale szkoda że tylko chwilowo
Odpisz
2 lipca 2022, 13:15
Nierel
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2022, 21:28
Ogólnie endorfiny to skrótowiec od 'endogenne morfiny' i są też 'endogennymi opioidami' (to samo? nw) a opioidy działają bardzo dobrze na tzw. overthinking. Endogenne, czyli po prostu wytwarzane przez organizm.
Odpisz
1 lipca 2022, 21:22
Obczaj sobie Tevvez'a. Idealna muzyka do ćwiczeń
Odpisz
1 lipca 2022, 20:02
Bardzo rel
Odpisz
1 lipca 2022, 19:29
Nie rel, jestem za leniwy.
Odpisz
1 lipca 2022, 19:26
Nie rel
Odpisz