Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ikony
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lipca 2022, 01:13
Nie rel, mój Danio głód maskotka nigdy nie odchodzi
Odpisz
2 lipca 2022, 17:52
Ja bez takiej właśnie osoby przez całe swoje życie:
*Ku*wa jest w pyte*
Odpisz
2 lipca 2022, 17:23
nrel, żałuje że wcześniej jej nie zostawiłem
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2022, 14:39
Na obrazku w prawym górnym rogu pingu płacze z przerażenia a nie ze smutku
Odpisz
2 lipca 2022, 15:42
@Jadeja: Może OP boi się być sam
Odpisz
2 lipca 2022, 16:14
@maciejski: być może
Odpisz
2 lipca 2022, 14:52
Z kim?
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2022, 14:33
Dlatego uzależnienie szczęścia od innej osoby to cholernie zły pomysł
Odpisz
2 lipca 2022, 14:28
Po co komuś dziewczyna skoro masz memy? :D
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
:C
Odpisz
2 lipca 2022, 14:05
biedaczyna, nie ma telefonu czy komputera...
Odpisz
2 lipca 2022, 11:46
Nie rel jestem sam od zawsze
Odpisz
2 lipca 2022, 11:14
Rel
Odpisz
2 lipca 2022, 10:47
schizofrenia to ciężka choroba, ale musisz brać tabletki
Odpisz
2 lipca 2022, 09:57
Nierel, przez odrzucenie stałem się niezdolny do kochania.
Albo to wina komputera
Odpisz
2 lipca 2022, 08:17
Wakacje moment
Odpisz
2 lipca 2022, 08:13
How lucky I am to have something that makes saying goodbye so hard
~Kubuś Puchatek
Odpisz