Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Murarzowa

2 lipca 2022, 11:41

To nie jest skrzynia biegów tylko drążek zmiany biegów

Avatar AlPoziomka

2 lipca 2022, 12:02

@Murarzowa: dwóch jejaków uważa inaczej f

Avatar
Najnajlepszy

2 lipca 2022, 12:51

@AlPoziomka: a czego się spodziewać po dzieciarni która nigdy w życiu samochodu nie prowadziła nie mówiąc już o prawku xD

Avatar patryko1234

3 lipca 2022, 16:31

@Murarzowa: który przekłada sie na to jak skrzynia wygląda lol

Avatar Murarzowa

3 lipca 2022, 21:17

@patryko1234: myślę, że jakbyś miał wybierać czy masz mieć w dupie drążek lub skrzynię to miałoby dla ciebie to większą różnice

Avatar shadowbio

3 lipca 2022, 17:24

Obawiam się ze niestety te zdjęcie nie jest prawdziwe
W amerykańskich samochodach występują tylko biegi D N R P
D - day mode
N - night mode
P - practice mode (dla uczących do jazdy)
R - race mode

Po prostu gdy używamy race mode, musimy szybko i systematycznie wyrzucać i wrzucać ten bieg, wtedy samochód jedzie szybciej. Dlatego na filmach amerykańskich, ludziom takim jak my jeżdżących z manualna skrzynia biegów wydaje się ze aktorzy zmieniają po 30 biegów. W rzeczywistości tylko machają biegiem R aby samochód jechał szybciej.

W samochodzie z manualna skrzynia uzyskujemy podobny efekt bujając się energicznie do przodu przekazując dodatkowy pęd do przyśpieszającego pojazdu.

Avatar SZOPAN

3 lipca 2022, 17:17

Rel. I każdy bieg przyspiesza auto

Avatar Mijak

2 lipca 2022, 13:07

Po prostu podczas dynamicznej jazdy czasem korzystnie jest zmienić bieg na niższy, to wcale nie jest takie proste jak "im dłużej trwa wyścig, tym szybciej jedziesz i wrzucasz coraz wyższe biegi". Dlatego w Szybkich i Wściekłych biegi są zmieniane co chwilę. To wcale nie musi oznaczać że jest ich jakoś bardzo dużo.

Avatar Kawento

2 lipca 2022, 15:00

@Mijak: Ogej, Panie marudo :3

Avatar Tonie

2 lipca 2022, 16:07

@Mijak: ale zawsze jest ujęcie wrzycania wyższego z tego co się orientuje

Avatar bartus_THC

3 lipca 2022, 16:55

@Mijak: tez mam prawo - jazdy

Avatar Wojtassss

3 lipca 2022, 16:37

Chyba kiedyś było, ale i tak śmieszne

Avatar patryko1234

3 lipca 2022, 16:30

Było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Można, tylko trzeba wstawać rano

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Trzeba brać osobną torbę

Frustrujące

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka