Przstańcie robić mulktiki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Frustrujące
Zdeklasowani znowu
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2022, 10:57
Odpisz
6 lipca 2022, 15:22
Jak się ten szablon nazywa? Z góry dzięki
Odpisz
6 lipca 2022, 16:28
@Mrmleko: Lisa Simpson's Presentation
Odpisz
6 lipca 2022, 15:04
No to grasz 1v1 z losowymi ludźmi.
Nie potrzebujesz przyjaciół, z nikim nie współpracujesz, a jak wygrasz to jeszcze możesz swoich oponentów tym zdenerwować.
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2022, 14:22
No właśnie, nawet ets ma multi, aczkolwiek to zrozumiałe, bo konwoje, firmy, jednak z drugiej strony...
Mam ujowego kompa i ujowy net, a mój głos brzmi jak nastoletni chłopiec przed mutacją, a jestem kobietą 25+ i kotem
Odpisz
6 lipca 2022, 09:19
A tak serio mamm cujowy internet 😭
Moge grać tylko w gry singleplayer
Odpisz
6 lipca 2022, 08:09
Poza tym naprawdę ciężko jest zrobić dobrą fabułę w grze multi, oczywiście są pewne wyjątki, ale wciąż nieliczne
Odpisz