Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar VladimirDoggow

23 marca 2021, 09:12

Witam z losowych

Avatar frefux

7 października 2011, 15:02

haha 5

Avatar SharpNeedle

14 października 2015, 12:15

@frefux: Chwalmy 7 października, frefux dał większą ocenę niż 1.

Avatar
Konto usunięte

13 listopada 2019, 08:03

@SharpNeedle: On zawsze dawał 5
1/1 = 5/5

Avatar Matrix996

24 grudnia 2011, 11:22

dzieci rozpierdalają wam meble ja jak miałem 6 lat to rozwaliłem wieże i stereo a teraz mam 3 braci którzy mają po 3 lata i wiem jak to jest.
Nie mogę zasnąć przez cholerny tydzień.

Avatar julaxddd

27 lipca 2015, 20:52

@Matrix996: moja koleżanka ma 4 siostry i to małe... ;-;

Avatar popek9001

19 lutego 2013, 18:20

ten obok ściany to mały hobo?

Avatar Orokana

29 października 2011, 18:46

FAKE!

Dorabiam jako nianka więc mam doświadczenie z wieloma dziecmi i wiem jedno. To jak się zachowują zależy od tego jak ich rodzice wychowują, bo nieraz spotkałam się z rodzicami co narzekali na swoje dzieciaki, a ja je nakarmiłam, przebrałam pampersa, uśpiłam i jak były najedzone, wyspane i miały suchy tyłek to żadnych problemów nie sprawiały.

Avatar Majki272

17 października 2011, 15:13

no jasne na ja też mam 10 mięsięczną siostrę i ostatnio na mnie narzygała ja na nioł wylałem wodę a moi rodzice dali mi szlaban na 4 tygodnie bez wychodzenia na dwór i grania na kompie.

Avatar pataraka

14 października 2011, 22:05

nom. ja mam 2 letniego brata i roczną siostrę i nie śpię od 2 pie***onych tygodni!

Avatar
Konto usunięte

13 października 2011, 19:30

żal.

Avatar dajodyl

8 października 2011, 14:16

ŻAL

Avatar
Konto usunięte

7 października 2011, 22:28

Szczera prawda...im starsze tym gorsze. To jak mój 3 letni kuzyn popluł mnie więc mu dałam w dupę, a dziadek na to do mnie "nie drażnij go' kuwaa xd i się rodzi taki diabeł mały

Avatar Pottermanka

7 października 2011, 19:45

Jak to, przesadzone? To jest szczera prawda, cała prawda i tylko prawda! :O

Avatar bolach67

7 października 2011, 19:29

coś mi sie wydaje że troche to przesadzone :P

Avatar
Konto usunięte

7 października 2011, 18:02

niedokońca prawda-po 3latach dziecko się uspokaja...ale 5/5 :D

Avatar miszcz

7 października 2011, 17:30

Tylko że to nie jest prawdziwe, w rzeczywistości jest trochę łatwiej.

Avatar Pottermanka

7 października 2011, 16:49

Ja sie tak tylko chcialam z wiktorem3069 przywitac...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Taktycznie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Należy się za piękne oczy

Dobra oferta

Jest taka skromna...

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka