Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Co za przypadek
Trzykrotny T
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2024, 12:06
Wygląda jak Harry Potter
Odpisz
21 października 2011, 21:51
po 1 Stew Jobs i Bill Gates Byli od dzieciństwa Przyjaciółmi bo to oni składali w grarażu komputery potem się rozeszli i każdy założył swołą firmę ale zawsze byli najlepszymi przyjaciółmi , rywalizowali ze sobą ale byli na tym samym poziomie przkro mi jest że Stew Jobs zmarł życzę mu szczęścia w drugim świecie i dziękuję za świetnie komputery , telefony i laptopy.
Po drogie ty gościu co piszesz i robisz takie gupie zdjęcia nie dosięgasz mu do pięt więc nie rób większej przykrości rodzinie i tym co uważali go za swojego idola.
Odpisz
5 lutego 2018, 08:37
@Kac1999: Apple było dobrą firmą, innowacyjną. Potem Steve Jobs umarł i Apple zaczęło się staczać. Przy premierze pierwszego iphona Steve mówił "kto potrzebuje rysika/stylusa?" a po jego śmierci Tim wypuszcza Apple pencil. Biedny Steve się w grobie przewraca
Odpisz
21 października 2011, 15:19
@FD_God Eeee pier*** sie (za przeproszeniem) szkoda goscia, aciebie powinno ch** obchodzic czy mam cos z jego produktow, a akurat mam 2 iphony i imaca
Odpisz
21 października 2011, 17:00
@TheFrog: Eeee po pierwsze to naucz się poprawnie pisać to dopiero wtedy możemy pogadać mały...
Odpisz
8 października 2011, 09:29
Zal mi was -.- jak mozecie sie smiac z czyjejs smierci?! Idioci
P.S szkoda ze umarl ;/
Odpisz
8 października 2011, 09:43
@TheFrog: A lubiłeś Steva lub chociaż miałeś jakąkolwiek rzecz którą on wyprodukował?
Odpisz
8 października 2011, 10:40
@FD_God: yymm a co cie to obchodzi czy coś ma (miał) apple lub z i ???
Odpisz
8 października 2011, 15:06
@slicznotka50: I co ma się powtarzać sytuacja z Kaczyńskim? Że za życia podcierali sobie nim dupę a po śmierci ogłaszali go już równym papieżu?
Odpisz
12 października 2011, 18:28
@FD_God: ee WTF ??
Odpisz
13 października 2011, 13:12
@slicznotka50: Eeee nie rozumna?
Odpisz
8 października 2011, 09:03
Ten obrazek jest tak oburzający,że specjalnie się zalogowałem.1/5
Odpisz
12 października 2011, 20:12
@Sauron: ty masz to konto od dawna
Odpisz
12 października 2011, 21:44
@pataraka: logowanie a rejestrowanie to dwie różne rzeczy
Odpisz
12 października 2011, 17:01
Jak można robic z takiego czlowieka wroga ?!?!?!?!? Rywalizowali ze sobą ,ale byli przyjaciółmi.
Odpisz
12 października 2011, 16:59
Mowa oczywiście o Stevie.
Odpisz
12 października 2011, 16:59
Nawet bez komentarza . Totalnie chamsko. O nim trzeba pamiętać ,a nie próbować robić z niego jakiegoś wroga.
Odpisz
8 października 2011, 10:28
Specjalnie się zalogowałam by wam coś uświadomić. Ten obrazek nie jest dla śmiechu. Tekst "ja wygrałem" oznajmnia że dał coś światu, mimo że umarł- zostanie zapamiętany jako ktoś, kto ulepszył świat w technologii.
Odpisz
8 października 2011, 10:32
@Pozeraczka_Zelkow_xD: on zawsze rywalizował ze steve jobsem a teraz on zmarł wiedz chodzi o to że on sie cieszy że jusz jest najlepszy
Odpisz
8 października 2011, 11:06
@grubson5022: Ee masz racje jestem głupia xD. Rzeczywiście do dupy ;D
Odpisz
8 października 2011, 21:27
@grubson5022: No właśnie nie rywalizował ...
Odpisz
8 października 2011, 20:15
to już jest przesada
Odpisz
8 października 2011, 17:33
tego kto to wstawił to chyba po****doliło
jak można wyśmiewać kogoś kto dał światu nową technologię.he?
1/5
Odpisz
8 października 2011, 13:02
Znowu to samo...skończcie już o tym gadać!
Odpisz
8 października 2011, 12:56
zapewne juz widze strzalki w dół
Odpisz
8 października 2011, 12:56
powtarzając się musze coś powiedzieć ile osob na niego najezdzalo na niektórych stronach a przeciez moze to yl ktos z was wiec przepraszam jak tak ma byc ? ....... obrazek do dupy i znając życie pojwi sie ich jeszcze może więcej
Odpisz
8 października 2011, 11:22
O dziwo oni byli kolegami, więc nie na miejscu taki obrazek.
Odpisz