memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 maja 2014, 14:26
lepsze by było no cóż... umiem gotować wodę
Odpisz
3 maja 2014, 09:59
Ja jeszcze potrafie zalać makaron chiński wodą:D
3 maja 2014, 08:10
A ja umiem robić jeszcze kanapki! ;o
3 maja 2014, 09:23
@Neronixu: ja jeszcze płatki....
3 maja 2014, 09:17
tu by się mogła wykazać maureen
3 maja 2014, 08:20
Jajka są pyszne
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 maja 2014, 14:26
lepsze by było no cóż... umiem gotować wodę
Odpisz
3 maja 2014, 09:59
Ja jeszcze potrafie zalać makaron chiński wodą:D
Odpisz
3 maja 2014, 08:10
A ja umiem robić jeszcze kanapki! ;o
Odpisz
3 maja 2014, 09:23
@Neronixu: ja jeszcze płatki....
Odpisz
3 maja 2014, 09:17
tu by się mogła wykazać maureen
Odpisz
3 maja 2014, 08:20
Jajka są pyszne
Odpisz