memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 lutego 2025, 00:32
To te słynne ławeczki za 250k złotych?
Odpisz
15 lipca 2022, 21:30
O, to rynek w Bytomiu Tam nigdy nie było takich ławek Pewnie ukradli po pierwszej nocy
15 lipca 2022, 21:32
@darkisz_: budowlańcy myśleli że dostawa przyjechała i wzieli
15 lipca 2022, 21:38
@mrak4: W Bytomiu w niektórych dzielnicach to mogą ci rower zaj...ć nawet jak na nim jedziesz Więc niekoniecznie budowlańcy
Edytowano - 16 lipca 2022, 20:19
@darkisz_: darkisz ty z Bytomia?
16 lipca 2022, 20:44
@Okrisdwa: Ja
16 lipca 2022, 22:35
@darkisz_: Są od niedawna.
Edytowano - 17 lipca 2022, 09:15
@darkisz_: Darkisz nice ja też
16 lipca 2022, 13:30
Jeszcze kurna dach z betonu nad miastem
16 lipca 2022, 19:05
@PyraJejanska: Zamiast powietrza beton
16 lipca 2022, 17:54
Kubota (ten ciągnik ) lepsza od niemca
16 lipca 2022, 15:44
50 stopni w cieniu, buty sie topią, powietrza brak
16 lipca 2022, 13:45
Ekolodzy dissują to
16 lipca 2022, 15:27
@Polakowaty: każdy to kurcze dissuje bo jest teraz upał i zero cienia
16 lipca 2022, 15:15
Pat i Mat są zainteresowani
16 lipca 2022, 13:26
Ale że Bytom
15 lipca 2022, 21:42
co jak co ale na tym będzie z...iście się robić jajecznicę
15 lipca 2022, 22:10
@lolpandapl: Tymczasem plecy jakiegoś nieszczęśnika
16 lipca 2022, 09:47
@lolpandapl: taką ludzką jajecznicę, jak siądziesz na tym w krótkich spodenkach to możesz się pożegnać z płodnością na zawsze, o ile jesteś mężczyzną znaczy się
Przynajmniej nie zostaną szybko zniszczone
15 lipca 2022, 21:29
Trudniej będzie zaj...ć (u mnie zaj...li)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 lutego 2025, 00:32
To te słynne ławeczki za 250k złotych?
Odpisz
15 lipca 2022, 21:30
O, to rynek w Bytomiu
Tam nigdy nie było takich ławek
Pewnie ukradli po pierwszej nocy
Odpisz
15 lipca 2022, 21:32
@darkisz_: budowlańcy myśleli że dostawa przyjechała i wzieli
Odpisz
15 lipca 2022, 21:38
@mrak4: W Bytomiu w niektórych dzielnicach to mogą ci rower zaj...ć nawet jak na nim jedziesz
Więc niekoniecznie budowlańcy
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2022, 20:19
@darkisz_: darkisz ty z Bytomia?
Odpisz
16 lipca 2022, 20:44
@Okrisdwa: Ja
Odpisz
16 lipca 2022, 22:35
@darkisz_: Są od niedawna.
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2022, 09:15
@darkisz_: Darkisz nice ja też
Odpisz
16 lipca 2022, 13:30
Jeszcze kurna dach z betonu nad miastem
Odpisz
16 lipca 2022, 19:05
@PyraJejanska: Zamiast powietrza beton
Odpisz
16 lipca 2022, 17:54
Kubota (ten ciągnik ) lepsza od niemca
Odpisz
16 lipca 2022, 15:44
50 stopni w cieniu, buty sie topią, powietrza brak
Odpisz
16 lipca 2022, 13:45
Ekolodzy dissują to
Odpisz
16 lipca 2022, 15:27
@Polakowaty: każdy to kurcze dissuje bo jest teraz upał i zero cienia
Odpisz
16 lipca 2022, 15:15
Pat i Mat są zainteresowani
Odpisz
16 lipca 2022, 13:26
Ale że Bytom
Odpisz
15 lipca 2022, 21:42
co jak co ale na tym będzie z...iście się robić jajecznicę
Odpisz
15 lipca 2022, 22:10
@lolpandapl: Tymczasem plecy jakiegoś nieszczęśnika
Odpisz
16 lipca 2022, 09:47
@lolpandapl: taką ludzką jajecznicę, jak siądziesz na tym w krótkich spodenkach to możesz się pożegnać z płodnością na zawsze, o ile jesteś mężczyzną znaczy się
Odpisz
15 lipca 2022, 21:38
Przynajmniej nie zostaną szybko zniszczone
Odpisz
15 lipca 2022, 21:29
Trudniej będzie zaj...ć (u mnie zaj...li)
Odpisz