Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ioioio

21 lipca 2022, 16:53

Błąd przeżywalności (ang. survivorship bias, survivor bias) – błąd logiczny, polegający na opieraniu się w rozumowaniu na dostępnych danych, bez brania pod uwagę ukrytych przyczyn, dla których mogą być one niereprezentatywne. Dane, które nie przetrwały analizowanego procesu i mogłyby nieść najwięcej wartościowych informacji dla badaczy, mogą być właśnie z tego powodu niedostępne. Zjawisko to może występować między innymi w porównaniach w obszarze finansów i ekonomii, medycyny i kultury
Zjawisko to może prowadzić do nieuzasadnionego optymizmu przez niedoszacowanie ryzyka porażki. Może też spowodować bezzasadne dopatrywanie się u osób i przedmiotów, które odniosły jakiś sukces, wyjątkowych cech, zamiast po prostu przypadkowego szczęścia.
Źródło: Wikipedia

Avatar Katrina2712

20 lipca 2022, 04:31

U nas jest zagrzybiona

Avatar Tomasz1977

18 lipca 2022, 22:04

"Mam brakujące części", czy raczej "brakuje mi niektórych części"?

Avatar Quackmore

19 lipca 2022, 03:29

Avatar mrak4

19 lipca 2022, 16:40

@Tomasz1977: za pewne to drugie ale to wszystko jedno bo wiadomo o co chodzi

Avatar Tomasz1977

19 lipca 2022, 16:54

@mrak4: nie koniecznie, może rzeczywiście ma jakieś dodatkowe części?

Avatar kola3492

18 lipca 2022, 16:09

W firmie są 2, jedna z 2000, a druga z 2015, ta z 2000 wywala co chwilę jakieś błędy, od poprzedniej wiosny było 6 różnych serwisów i żaden nie wie co z nią jest nie tak, ta z 2015 wystarczy przedmuchać jak wyświetli odpowiedni komunikat i tyle

Avatar mrak4

18 lipca 2022, 18:54

@kola3492: tu kwestią może być też marka bo nie wszystkie marki tak samo działają (chyba że to ta sama to w tym wypadku można to tłumaczyć złym montażem, złym rocznikiem ergo [odpukać] że i ta nowsza zacznie odwalać to samo )

Avatar kola3492

18 lipca 2022, 20:16

@mrak4: Firmy nie pamiętam, ale wiem, że od tego starego firma upadła, czy ja zamknęli, w każdy razie już jej nie ma

Avatar mrak4

18 lipca 2022, 20:37

@kola3492: cóż nie dziwota

Avatar BartoliniMg

18 lipca 2022, 15:44

Za moich czasów używało się klimatyzatorów z freonem💀💀

Avatar Bright32

18 lipca 2022, 13:26

Za moich czasów nie było wentylacji i ludzie umierali

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Cel namierzony

Niegrzeczny Oskarek

Dwa różne spojrzenia

Taktycznie

Damy radę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka