Myślicie, że mogę tego użyć?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Angielskie śmieszki
Zdeklasowani znowu
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2014, 20:14
Chodzi tu o to, że żal wycierać albo nie wie czy można wytrzeć ręcę.
Odpisz
4 maja 2014, 20:26
@kamilopl1: dziękujemy panie betonie
Odpisz
4 maja 2014, 20:41
@kamilopl1: Wypad!
Odpisz
4 maja 2014, 21:46
Ale chwilę przed dodaniem tego komentarza było pytanie, o co chodzi, więc tutaj betonowanie wydaje się usprawiedliwione.
Odpisz
4 maja 2014, 22:12
@Aracz: można i tak :D
Odpisz
5 maja 2014, 06:43
@Aracz: Ale mógł napisać w innej formie, nie w takiej betonowej...
Odpisz
23 grudnia 2020, 20:00
@Aracz: nie będziemy tolerować betonowania, a tym prędzej pojazdów do tego przeznaczonych
Odpisz
11 kwietnia 2015, 21:41
ku*asy na tym są
Odpisz
5 maja 2014, 21:34
To jest ręcznik? Tak w ogóle to ja wycieraz w spodnie :-)
Odpisz
5 maja 2014, 19:51
A ja myślę, że nie chciał dotykać tych ku*asów.
Odpisz
4 maja 2014, 20:07
Z mokrymi rękami zrobiłeś zdjęcie ręcznika, i wstawiłeś na jeja?
Odpisz
4 maja 2014, 20:07
@kuba1996: Nie widzisz kto to dodał ;_; ? Siedź cicho i przewijaj dalej
Odpisz
4 maja 2014, 20:48
@moltag123: On wie co to znaczy komentować na krawędzi XD
Odpisz
4 maja 2014, 21:17
Jestem hardkorem!
Odpisz
4 maja 2014, 21:34
@kuba1996: tak, ale uważaj bo komentowanie na krawędzi skończyć się może źle XD
Odpisz
4 maja 2014, 20:11
nie ogarniam
Odpisz
4 maja 2014, 20:12
@kubixusyt: Ja też nie martw się, sam nie jesteś.
Odpisz
4 maja 2014, 20:42
@kubixusyt: Żal wycierać ręce w taki ładny ręczniczek
Odpisz