Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

6 września 2017, 14:37

ja mogę zjeść 3 pizze i nie przytyje nawet milimetra

Avatar Buras

7 sierpnia 2014, 21:20

Kto je połowę cukierka na obiad?

Avatar xAzumiKx

23 lutego 2017, 14:30

@Buras: .

Avatar gabisoch

3 października 2014, 08:20

jebut? xD

Avatar ziomek2009

5 maja 2014, 15:12

Mój kolega wpiep**ył dziś 4 mini pizze. Ja tylko pół a na wadze mi z 5kg przybyło. Jak on to ku*wa robi ?!

Avatar kubage123

5 maja 2014, 06:40

to jest moc czekoladowych cukierków.

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2014, 20:31

Właśnie nie wiem, czy się cieszyć, czy płakać.... Mam ten dar, że jem jem jem i nie tyję... I z tego powodu mam niedowagę....

Avatar monho25

4 maja 2014, 20:39

Może po prostu masz tasiemca :D

Avatar Karso21Respawn

4 maja 2014, 20:39

@monho25: Albo kilka :D

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2014, 20:53

Z wiekiem większości to przechodzi D:. Korzystaj z życia i żryj wszystko :DDD

Avatar Snapica

4 maja 2014, 21:59

@Karso21Respawn: Albo kilka XD

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2014, 22:03

@Karso21Respawn: Albo zwyczajnie dobrą przemianę materii.

Avatar Ant_1984

4 maja 2014, 22:12

Mam podobny problem. U mnie to za słaba praca trzustki i woreczka żółciowego. Nie trawię poprawnie tłuszczy i białek. Dlatego nie mogę przytyć.
Na razie znam ogólne rozwiązanie, które dyktuje medycyna naturalna - odżywiać się zdrowo, żeby odciążyć organizm i pozwolić mu się zregenerować. Na razie "konkretniejszego" rozwiązania nie znam (np jakieś odpowiednie ziele, które by akurat na to działało), ale szukam.

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2014, 20:26

bracie...

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2014, 20:35

Siostro! u dziewczyn to raczej zaleta, a u chłopaków wada :D

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2014, 20:40

małe cycki nie są zaletą

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2014, 16:50

HAHAH XD a no faktycznie XD

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2014, 18:48

no chyba, że u chłopaka >,<

Avatar JaxTheRapist

4 maja 2014, 22:11

To wpierniczaj błonnika więcej -.- tu wszystko jest związane z metabolizmem a pozytywnie wpływa na to właśnie błonnik. Polecam też regularne jedzenie.

Avatar Ant_1984

4 maja 2014, 22:08

W obu przypadkach oznacza to problemy ze zdrowiem.
Rozwiązanie - zacznij szukać tropu w medycynie naturalnej i przestań słuchać lekarzy. Tylko medycyna naturalna cię WYleczy. Lekarze leczą po to, by leczyć nadal.

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2014, 21:33

Seks i taniec odchudza...a ja nie tańcze i nie bzykam i jestem chudy :D

Avatar Halo55

4 maja 2014, 21:32

Płacz dalej

Avatar lazur1225

4 maja 2014, 20:30

zależy od wielkości cukierka...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fajnie że odpowiedzieli

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka