Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2017, 14:37
ja mogę zjeść 3 pizze i nie przytyje nawet milimetra
Odpisz
7 sierpnia 2014, 21:20
Kto je połowę cukierka na obiad?
Odpisz
23 lutego 2017, 14:30
@Buras: .
Odpisz
3 października 2014, 08:20
jebut? xD
Odpisz
5 maja 2014, 15:12
Mój kolega wpiep**ył dziś 4 mini pizze. Ja tylko pół a na wadze mi z 5kg przybyło. Jak on to ku*wa robi ?!
Odpisz
5 maja 2014, 06:40
to jest moc czekoladowych cukierków.
Odpisz
4 maja 2014, 20:31
Właśnie nie wiem, czy się cieszyć, czy płakać.... Mam ten dar, że jem jem jem i nie tyję... I z tego powodu mam niedowagę....
Odpisz
4 maja 2014, 20:39
Może po prostu masz tasiemca :D
Odpisz
4 maja 2014, 20:39
@monho25: Albo kilka :D
Odpisz
4 maja 2014, 20:53
Z wiekiem większości to przechodzi D:. Korzystaj z życia i żryj wszystko :DDD
Odpisz
4 maja 2014, 21:59
@Karso21Respawn: Albo kilka XD
Odpisz
4 maja 2014, 22:03
@Karso21Respawn: Albo zwyczajnie dobrą przemianę materii.
Odpisz
4 maja 2014, 22:12
Mam podobny problem. U mnie to za słaba praca trzustki i woreczka żółciowego. Nie trawię poprawnie tłuszczy i białek. Dlatego nie mogę przytyć.
Na razie znam ogólne rozwiązanie, które dyktuje medycyna naturalna - odżywiać się zdrowo, żeby odciążyć organizm i pozwolić mu się zregenerować. Na razie "konkretniejszego" rozwiązania nie znam (np jakieś odpowiednie ziele, które by akurat na to działało), ale szukam.
Odpisz
5 maja 2014, 20:26
bracie...
Odpisz
5 maja 2014, 20:35
Siostro! u dziewczyn to raczej zaleta, a u chłopaków wada :D
Odpisz
9 maja 2014, 20:40
małe cycki nie są zaletą
Odpisz
10 maja 2014, 16:50
HAHAH XD a no faktycznie XD
Odpisz
13 maja 2014, 18:48
no chyba, że u chłopaka >,<
Odpisz
4 maja 2014, 22:11
To wpierniczaj błonnika więcej -.- tu wszystko jest związane z metabolizmem a pozytywnie wpływa na to właśnie błonnik. Polecam też regularne jedzenie.
Odpisz
4 maja 2014, 22:08
W obu przypadkach oznacza to problemy ze zdrowiem.
Rozwiązanie - zacznij szukać tropu w medycynie naturalnej i przestań słuchać lekarzy. Tylko medycyna naturalna cię WYleczy. Lekarze leczą po to, by leczyć nadal.
Odpisz
4 maja 2014, 21:33
Seks i taniec odchudza...a ja nie tańcze i nie bzykam i jestem chudy :D
Odpisz
4 maja 2014, 21:32
Płacz dalej
Odpisz
4 maja 2014, 20:30
zależy od wielkości cukierka...
Odpisz