Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

2 stycznia 2022, 15:39

No jak za darmo...

Avatar JaJestemZWami

21 kwietnia 2021, 23:16

Kiedy bilety są płatne

Avatar PepsiMan

1 marca 2010, 16:44

w mojej szkole jak jest jakis mecz to robimy wersje beta :D zamiast na lawkach to siadamy se na parapetach bardzo wysoko :)

Avatar Aga21

25 czerwca 2009, 12:06

Fajnie, mecz zza okna... xD

Avatar lukasz14

9 sierpnia 2008, 20:11

po co płacić za bilety ???
4/5

Avatar poilak

2 sierpnia 2008, 15:44

no bo po co płacić? można oglądać z balkonu.

Avatar kamil55555

9 lipca 2008, 20:14

lol

Avatar gaara231

5 lipca 2008, 09:34

heh dobre 5\5

Avatar Agnieszka131415

1 lipca 2008, 16:18

ci z domu to mogą oglądać mecz za darmo

Avatar login_

1 października 2018, 22:19

@Agnieszka131415: dziękujemy kapitanie oczywisty !

Avatar Electricmen

1 lipca 2008, 09:12

na trybuny to nikt nie przyszedł (oprócz paru gości)bo trzeba płacić.

Avatar krzywy13

30 czerwca 2008, 20:40

mecz za friko haha

Avatar KaiTBL

30 czerwca 2008, 13:49

o lol

Avatar quba133

30 czerwca 2008, 13:31

hehe mecz za darmo.

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2008, 10:16

Żal 1/5

Avatar marekbis

30 czerwca 2008, 08:25

hahahahaha oglądają mecz za darmo !!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Blizna3
Dodane przez: Blizna3

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Dobrze czasem się oderwać

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

No to posłuchane

Frustrujące

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka