Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
No to posłuchane
Frustrujące
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2022, 15:39
No jak za darmo...
Odpisz
21 kwietnia 2021, 23:16
Kiedy bilety są płatne
Odpisz
1 marca 2010, 16:44
w mojej szkole jak jest jakis mecz to robimy wersje beta :D zamiast na lawkach to siadamy se na parapetach bardzo wysoko :)
Odpisz
25 czerwca 2009, 12:06
Fajnie, mecz zza okna... xD
Odpisz
9 sierpnia 2008, 20:11
po co płacić za bilety ???
4/5
Odpisz
2 sierpnia 2008, 15:44
no bo po co płacić? można oglądać z balkonu.
Odpisz
9 lipca 2008, 20:14
lol
Odpisz
5 lipca 2008, 09:34
heh dobre 5\5
Odpisz
1 lipca 2008, 16:18
ci z domu to mogą oglądać mecz za darmo
Odpisz
1 października 2018, 22:19
@Agnieszka131415: dziękujemy kapitanie oczywisty !
Odpisz
1 lipca 2008, 09:12
na trybuny to nikt nie przyszedł (oprócz paru gości)bo trzeba płacić.
Odpisz
30 czerwca 2008, 20:40
mecz za friko haha
Odpisz
30 czerwca 2008, 13:49
o lol
Odpisz
30 czerwca 2008, 13:31
hehe mecz za darmo.
Odpisz
30 czerwca 2008, 10:16
Żal 1/5
Odpisz
30 czerwca 2008, 08:25
hahahahaha oglądają mecz za darmo !!
Odpisz