Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2021, 23:14
Jak coś jest głupie, ale działa...
Odpisz
2 stycznia 2022, 15:39
@JaJestemZWami: Gorzej jeśli nie działa
Odpisz
28 stycznia 2011, 09:06
głupie ,zajmuje ogrom miejsca wydaje mi się ,że kupić nowy komputer bardziej by mu/jej się opłacało ,2/5za pomysł
Odpisz
12 października 2009, 18:09
Pewnie jacyś studencki pomysł?xD Im sie chyba nudzi w akademikach
Odpisz
27 listopada 2008, 15:22
Monitor jest połączony do innego kompa gdzięś za zdjęciem
Odpisz
27 sierpnia 2008, 10:15
HA HA HA ZAL 0/10
Odpisz
2 sierpnia 2008, 15:43
dobrze napewno tak dawniej było moja ocena 2.34/5
Odpisz
26 lipca 2008, 09:30
Nie powiedziałbym w ogóle że to coś do chłodzenia. To raczej trochę losowe części z Bóg wie czego, ułożone tak specjalnie do zdjęcia
Odpisz
23 lipca 2008, 23:14
i jak tu sie odnalezc w tej plataninie kabli.... aaaah.. koszmar xD
ale komp dziala.. xD
i jest dobrze chlodzony.. xD
to najwazniejsze! xD
Odpisz
2 lipca 2008, 10:21
o lol ;d
Odpisz
30 czerwca 2008, 20:40
co to jest jakiś burdel a nie komp
Odpisz
30 czerwca 2008, 10:57
to współczesny Eniac
Odpisz
30 czerwca 2008, 10:17
Żal 1/5
Odpisz
30 czerwca 2008, 10:04
norbercikbrz tu chodzi oto ze to jest wielka maszy do chlodzenia komputera a komputer w srodku
Odpisz
30 czerwca 2008, 09:25
Co to ma być? Norbercikbrz od kiedy w kompie masz tyle części? A tak swoją drogą masz fajny avatar.
Odpisz
30 czerwca 2008, 09:17
a tak nagle powiało chłodem...
Odpisz