Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

21 kwietnia 2021, 23:14

Jak coś jest głupie, ale działa...

Avatar kajba

2 stycznia 2022, 15:39

@JaJestemZWami: Gorzej jeśli nie działa

Avatar radex2

28 stycznia 2011, 09:06

głupie ,zajmuje ogrom miejsca wydaje mi się ,że kupić nowy komputer bardziej by mu/jej się opłacało ,2/5za pomysł

Avatar smoczka

12 października 2009, 18:09

Pewnie jacyś studencki pomysł?xD Im sie chyba nudzi w akademikach

Avatar looool

27 listopada 2008, 15:22

Monitor jest połączony do innego kompa gdzięś za zdjęciem

Avatar amy10

27 sierpnia 2008, 10:15

HA HA HA ZAL 0/10

Avatar poilak

2 sierpnia 2008, 15:43

dobrze napewno tak dawniej było moja ocena 2.34/5

Avatar Xapro

26 lipca 2008, 09:30

Nie powiedziałbym w ogóle że to coś do chłodzenia. To raczej trochę losowe części z Bóg wie czego, ułożone tak specjalnie do zdjęcia

Avatar mezzo

23 lipca 2008, 23:14

i jak tu sie odnalezc w tej plataninie kabli.... aaaah.. koszmar xD

ale komp dziala.. xD
i jest dobrze chlodzony.. xD
to najwazniejsze! xD

Avatar KaiTBL

2 lipca 2008, 10:21

o lol ;d

Avatar krzywy13

30 czerwca 2008, 20:40

co to jest jakiś burdel a nie komp

Avatar Electricmen

30 czerwca 2008, 10:57

to współczesny Eniac

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2008, 10:17

Żal 1/5

Avatar join1111

30 czerwca 2008, 10:04

norbercikbrz tu chodzi oto ze to jest wielka maszy do chlodzenia komputera a komputer w srodku

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2008, 09:25

Co to ma być? Norbercikbrz od kiedy w kompie masz tyle części? A tak swoją drogą masz fajny avatar.

Avatar Kliksio

30 czerwca 2008, 09:17

a tak nagle powiało chłodem...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Rolek0
Dodane przez: Rolek0

Tymi się chodzi

Bycie na zero to nieosiągalny luksus

Dobrze czasem się oderwać

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka