Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
Powodzenia
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2022, 12:05
Było
Odpisz
1 sierpnia 2022, 13:20
...a wtedy przyszedł rok 1926
Odpisz
1 sierpnia 2022, 15:22
@IgiPolski: I było zajebiście
Odpisz
1 sierpnia 2022, 20:54
@abc123def: je*ać sanację elo
Odpisz
1 sierpnia 2022, 20:57
Wiwat Marszałek Piłsudski*
Odpisz
1 sierpnia 2022, 21:41
@abc123def: nie zgadzam się, ale co tam
Odpisz
1 sierpnia 2022, 23:45
@abc123def: j...c sanację, zniszczyli przyszłość polski
Odpisz
2 sierpnia 2022, 14:56
@IgiPolski: zgubiłeś fotkę mistrzu
Odpisz
2 sierpnia 2022, 15:46
O dziękuję, wypadła mi z portfela
Odpisz
2 sierpnia 2022, 20:31
@IgiPolski: Sanacja to było najlepsze co się przytrafiło międzywojennej Polsce, udało się wreszcie stworzyć stabilny rząd i rozwiązać wszelkie problemy z opozycja
Odpisz
2 sierpnia 2022, 20:32
Zgubiłeś fotkę mistrzu
Odpisz
2 sierpnia 2022, 20:53
joł, na cholerę Cię blokowałem. Nie uznaję sanacji za porządny rząd. Dlanie więcej przewinień mają na swoim koncie niźli pozytywnych akcji. Powodów mam kilka; słaba polityka zagraniczna, dyktatorksie podejście, nieudolne podejście ekonomiczne w latach trzydziestych (sztywne trzymanie się parytetu złota) oraz oczywiście przewrót majowy - zatem rządem była nielegalnym
Odpisz
2 sierpnia 2022, 21:12
Może i Piłsudski nie był zbyt nowoczesny jeśli chodzi o podejście do ekonomii, jednakże zrobił coś co według niego było jedynym słusznym wyjściem, gdyby nie sanacja, Polski rząd pozostałbym w ciągłym kryzysie, co chwilę dochodziło do dymisji i co chwilę kolejni premierzy byli zmuszeni do jego rozwiązania. Dopiero blok współpracy z rządem dał nam stabilność i w długoterminowej wizji to dało same pozytywne efekty.
Odpisz
2 sierpnia 2022, 21:29
a jednak, można tylko gdybać jak inaczej historia potoczyła się gdyby sanacja nie dokonała nielegalnego przejęcia władzy. Czy gorzej czy lepiej - zamach stanu w nowoczesnym państwie demokratycznym jest dla mnie nieakceptowalny
Odpisz
2 sierpnia 2022, 21:52
Bracie w Chrystusie, po co komu demokracja kiedy możesz mieć monarchię ✝️✝️
Odpisz
2 sierpnia 2022, 22:04
@abc123def: byniu wracaj do zerówki doucz się jeszcze trochę potem podyskutujemy
Odpisz
2 sierpnia 2022, 22:11
Byniu, już ósmy raz ją powtarzam
Odpisz
2 sierpnia 2022, 22:19
@abc123def: nawet na to patrząc dzieli nas z pół dekady. Dobra kończę ten bezsensowny dyskurs
Odpisz
1 sierpnia 2022, 11:56
No Polska też była w wielkiej części zniszczona. Przecież przez większość jej terytorium przechodził front wschodni. Taki Kalisz został przez Niemców zburzony w 75%, nie mówiąc już o startach w infrastrukturze i wsiach.
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2022, 12:13
Kalisz w zamian za odzyskanie niepodległości to świetny biznes.
K...a ja Kalisz to bym za darmo oddał.
Odpisz
1 sierpnia 2022, 20:53
@Kapitalista: biedny Kalisz xD
Odpisz
2 sierpnia 2022, 05:31
@Kapitalista: co ci Rysiu zrobił?
Odpisz
2 sierpnia 2022, 03:14
Było https://memy.jeja.pl/861522,tak-bylo.html
Odpisz
1 sierpnia 2022, 20:08
ZZ Top - Sharp Dressed Man
Odpisz
1 sierpnia 2022, 11:01
I'm back Baby!!!
Odpisz