Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

15 sierpnia 2022, 07:28

Niestety, nie da się podróżować w taki sposób w czasie. Teoretycznie tylko bramy

Avatar Kosmopolites

13 sierpnia 2022, 21:31

Kiedyś widziałem w jakimś filmie, że ktoś się cofnął do przeszłości, spadł na niego liść w lesie, i zabrał liść do przeszłości i brak tego liścia spowodował, że w przyszłości zamiast ludzi są reptilianie.
A to prawdopodobnie nie ma żadnego znaczenia. Jeśli zabicie jakiegoś małego nic nie znaczącego, ledwie widocznego robala, czy zniknięcie jednego liścia może realnie wpływać na rzeczywistość, to równie dobrze sama podróż bez robienia niczego też może mieć taki wpływ. Podróżnik zostawia po sobie jakieś cząstki w powietrzu, wdycha tlen, wydycha dwutlenek węgla, bo spadnie jakiś włos czy inne materiały osadzone na nim, lub ubraniach (albo właśnie same włókna ubrań).

Ale ta pluskwa i tak by umarła, może nawet niedługo, na ich populację to nie wpłynie, żadnemu zwierzęciu raczej nie zrobi różnicy czy jednego liścia/pluskwę więcej/mniej (a liści w lesie jest wiele, pluskwy też chyba w grupach żyją).
Dodatkowo różne zwierzęta żyjące w bardzo podobnych warunkach mogą niezależnie ewoluować w właściwie prawie to samo (np. kraby niezależnie wyewoluowały przynajmniej 5 razy).

Avatar Mikrus19

14 sierpnia 2022, 12:16

@Kosmopolites: Ciekawe przedstawienie takiego cofnięcia się w czasie jest w filmie Czarne Lustro na osobie, która cofnęła się w czasie i dokonała świadomego wyboru odnośnie swojej śmierci (jako dziecko). W momencie cofnięcia się w czasie na chwilę po prostu zastyga i w danym momencie umiera....

To również ciekawe przedstawienie cofniecia się w czasie.

Avatar Noxen

14 sierpnia 2022, 14:49

@Kosmopolites: o ile na ewolucję tego typu zmiana nie miałaby pewnie większego wpływu, to i tak mogłoby to wiele zmienić, ponieważ wystarczy, że sprawiłoby to, że jakaś kobieta zostałaby zapłodniona w innym momencie i jej dziecko byłoby zupełnie innym człowiekiem, co znaczyłoby, że jego dzieci też będą inne itd. więc w wyniku takiej drobnej zmiany mogłoby dojść do tego, że cała historia ludzkości by się zmieniła, ponieważ wszyscy ludzie byliby kimś innym.

Avatar Kosmopolites

14 sierpnia 2022, 19:10

@Noxen: brak jednego liścia/pluskwy by tego nie spowodował lol

Avatar Mikrus19

14 sierpnia 2022, 19:29

@Kosmopolites: Pluskw poszukiwał jakiś zbieracz owadów. Do kolekcji brakowało mu tylko tej jednej. Przez to, że na wziąłeś tą pluskwę, musiał spędzić kilka minut dłużej w lesie. Przez to, że wyszedł później z lasu, nie natknął się na dziewczynę wracającą z młyna. Niestety nie dane mu było jej poznać. To z nią miała mieć dziecko, które miało pracować u Tesli jako pomocnik i to on miał wykraść notatki Tesli, które posłużyły mu do otwarcia własnej fabryki. To doprowadziło do.....

Avatar Mikrus19

14 sierpnia 2022, 19:31

@Kosmopolites: Gdyby nie ta pie*dzielona pluskwa, dziś mielibyśmy wynalazki, o których nam się nie śniło....

ODDAWAJ MU TĄ PLUSKWĘ

Avatar Kosmopolites

14 sierpnia 2022, 19:37

@Mikrus19: Nie trolluj

Avatar Noxen

15 sierpnia 2022, 02:22

@Kosmopolites: taka drobna zmiana mogłaby do tego doprowadzić ze względu na to, że wystarczyłoby drobne opóźnienie pewnych wydarzeń i mogłoby to sprawić, że tysiąc lat później jakiś inny plemnik brał udział w zapłodnieniu. To już nie jest nawet kwestia pluskwy tylko jakiejkolwiek ingerencji, tak jak pisałeś, samo pojawienie się takiego podróżnika wywołałoby jakieś zmiany. Prawdopodobnie historia ludzkości byłaby podobna i żadnych reptilian by nie była, ale i tak mogłoby bardzo wiele się zmienić.

Avatar Kapitalista

14 sierpnia 2022, 12:20

Jeśli Rey mogła zostać Skywalkerem to każdy może

Avatar garnekmarzyciel

14 sierpnia 2022, 13:41

@Kapitalista: ona nie jest skywalkerem przestań szerzyć takie herezje

Avatar Kapitalista

14 sierpnia 2022, 13:46

@garnekmarzyciel: Rey Skywalker?

Avatar niktwazny22

14 sierpnia 2022, 12:39

Ja tam żadnych zmian nie widzę. Nie wiem o co wam chodzi.

Avatar Arshen

13 sierpnia 2022, 21:01

Avatar IgiPolski

Edytowano - 13 sierpnia 2022, 20:22

Tylko nie Ciri Skywalker! Ta zniewaga krwi wymaga, krwi Bezosa!

Avatar ArthurMorgan

13 sierpnia 2022, 20:19

Mam przedziwne Deja VU

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie odda

Wczoraj była 614. rocznica

Dożyłem ciekawych czasów

Życie bywa przewrotne

True? Imo true

Z kolei ubiór panów nie budzi żadnych zastrzeżeń

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka