Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy sami, a ściana między nami
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2022, 20:57
Mam poważne pytanie. Wiem, że wiele osób tak robi, ale głównie znam takie przypadki wśród dziewczyn itp. więc pytanie skierowane jest bezpośrednio do chłopców.
Czy po skończeniu świetnej gry/książki/filmu/serialu macie załamanie nerwowe i szukacie kontentu z nim związanym? Np. fanartów, fanfiction, potencjalnej kontynuacji, czegoś, na czym to było oparte, jakiś teorii na ten temat itp.
Pytanie może błahe, ale nigdy nie słyszałam, by osoba płci męskiej się do czegoś takiego przyznała
Odpisz
18 sierpnia 2022, 09:05
@Chenderella: Załamanie raczej nie
Jeśli już to niedosyt
Odpisz
16 sierpnia 2022, 17:45
Kiedy skończyłeś grać w lola i wracasz do rzeczywistości
Odpisz
17 sierpnia 2022, 20:33
@CzerwonyPoniacz:
Odpisz
17 sierpnia 2022, 19:09
Ała, czemu nie mogę rozwalić drzewa ręką ?
Odpisz
17 sierpnia 2022, 18:54
Wojna z Nilfgaardem jest okrutna... Ale nie aż tak jak dostanie rachunków...
Odpisz
16 sierpnia 2022, 18:57
nierel nie kończe grać
Odpisz
16 sierpnia 2022, 18:18
Zazwyczaj gram wieczorem więc ten powrót do rzeczywistości to zwykłe pójście spać
Odpisz