W dodatku można oddać tylko jeden głos
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Nigdy na to nie wpadną
Tymi się chodzi
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pilne
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2024, 08:59
Nintendo
Odpisz
5 kwietnia 2023, 12:35
Ubisoft
Odpisz
20 lutego 2023, 04:41
czemu ubisoft jest zły?
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2022, 23:32
Nintendo
Przykład nr.1 wszystko po 280zł.
Przykład nr2. Kalkulator 40 zł
Odpisz
19 sierpnia 2022, 11:37
Rockstar games za to że mają wy*ebane we wszystkie inne serie poza GTA.
Odpisz
19 sierpnia 2022, 10:35
Jak dla mnie wszystkie git bo nie interesuje mnie pay to win
Odpisz
19 sierpnia 2022, 07:51
Nintendo
Odpisz
19 sierpnia 2022, 07:25
Odpisz
18 sierpnia 2022, 16:55
EA za najgorszy laucher. Włącza mi się zawsze nawet jak uruchamiam komputer i pojawia się błąd przy wyłączaniu komputera że origin coś odpie*dala. Poza tym jak siostra gra w simsy na swoim komputerze to zawsze się u mnie pojawia błąd o tym że zostałem wylogowany bo mogę być zalogowany tylko na jednym urządzeniu gdy nawet od tygodni tam się nie logowałem. A mam na nim tylko Star Wars upadły zakon i te Simsy.
Odpisz
18 sierpnia 2022, 17:10
@Ja_Ocelot: Jeden problem mniej.
Odpisz
18 sierpnia 2022, 17:40
@Ja_Ocelot: Jeśli się nie wylogowujesz i nie masz odznaczonej opcji, by origin nie włączał się wraz z włączaniem systemu, to nie ma co się dziwić. Każda platforma ma taki sam problem, a użytkownik na każdej platformie może być zalogowany tylko na jednym urządzeniu, z którego aktualnie korzysta.
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2022, 03:04
@taranee4545: Dzięki za ułatwienie życia nie muszę już czekać aż komputer się wyłączy bo wiem że się wyłączy
Odpisz
18 sierpnia 2022, 21:50
Z tych pięciu Ubisoft
Odpisz
19 sierpnia 2022, 02:22
@Adammro: zabijają mi właśnie multika do brotherhooda i innych fajniejszych asasynów
Odpisz
19 sierpnia 2022, 02:22
To wyraźny znak, że w sondażach yt potrzebujemy opcji wielokrotnego wyboru
Odpisz
18 sierpnia 2022, 21:50
Riot Games.
Odpisz
18 sierpnia 2022, 20:17
Ja myślę że ea ale nintendo też ździera kasę bo wszystkie gry są po 249,99
Odpisz
18 sierpnia 2022, 19:49
Wybieramy opcję numer 6 pt. Paradox
DLCeki mają być darmowe jako reparacje za Potop
Odpisz
18 sierpnia 2022, 19:21
Konami bo za słabo promują contre
Odpisz