Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gojira

2 stycznia 2024, 08:59

Nintendo

Avatar HansFrank

5 kwietnia 2023, 12:35

Ubisoft

Avatar PanPiekarnik

20 lutego 2023, 04:41

czemu ubisoft jest zły?

Avatar Vikusxxx

Edytowano - 31 sierpnia 2022, 23:32

Nintendo
Przykład nr.1 wszystko po 280zł.
Przykład nr2. Kalkulator 40 zł

Avatar Maxtich

19 sierpnia 2022, 11:37

Rockstar games za to że mają wy*ebane we wszystkie inne serie poza GTA.

Avatar
Nie_jestem_Herobrine

19 sierpnia 2022, 10:35

Jak dla mnie wszystkie git bo nie interesuje mnie pay to win

Avatar poprawka

19 sierpnia 2022, 07:51

Nintendo

Avatar PridSanisi

19 sierpnia 2022, 07:25

Avatar Ja_Ocelot

18 sierpnia 2022, 16:55

EA za najgorszy laucher. Włącza mi się zawsze nawet jak uruchamiam komputer i pojawia się błąd przy wyłączaniu komputera że origin coś odpie*dala. Poza tym jak siostra gra w simsy na swoim komputerze to zawsze się u mnie pojawia błąd o tym że zostałem wylogowany bo mogę być zalogowany tylko na jednym urządzeniu gdy nawet od tygodni tam się nie logowałem. A mam na nim tylko Star Wars upadły zakon i te Simsy.

Avatar taranee4545

18 sierpnia 2022, 17:10

@Ja_Ocelot: Jeden problem mniej.

Avatar TrueStoryGuy

18 sierpnia 2022, 17:40

@Ja_Ocelot: Jeśli się nie wylogowujesz i nie masz odznaczonej opcji, by origin nie włączał się wraz z włączaniem systemu, to nie ma co się dziwić. Każda platforma ma taki sam problem, a użytkownik na każdej platformie może być zalogowany tylko na jednym urządzeniu, z którego aktualnie korzysta.

Avatar Ja_Ocelot

Edytowano - 19 sierpnia 2022, 03:04

@taranee4545: Dzięki za ułatwienie życia nie muszę już czekać aż komputer się wyłączy bo wiem że się wyłączy

Avatar Adammro

18 sierpnia 2022, 21:50

Z tych pięciu Ubisoft

Avatar IkarAviator

19 sierpnia 2022, 02:22

@Adammro: zabijają mi właśnie multika do brotherhooda i innych fajniejszych asasynów

Avatar IkarAviator

19 sierpnia 2022, 02:22

To wyraźny znak, że w sondażach yt potrzebujemy opcji wielokrotnego wyboru

Avatar Tajdeus

18 sierpnia 2022, 21:50

Riot Games.

Avatar PanSellerek

18 sierpnia 2022, 20:17

Ja myślę że ea ale nintendo też ździera kasę bo wszystkie gry są po 249,99

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2022, 19:49

Wybieramy opcję numer 6 pt. Paradox
DLCeki mają być darmowe jako reparacje za Potop

Avatar Polakowaty

18 sierpnia 2022, 19:21

Konami bo za słabo promują contre

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Domkri
Dodane przez: Domkri

To się nie może nie udać

Nigdy na to nie wpadną

Tymi się chodzi

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Pilne

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka