Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Totalnie
To by wystarczyło
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2022, 12:49
Mamy w Polsce też elektrownie atomowe
Odpisz
19 sierpnia 2022, 13:26
@JaJestemZWami: Mamy. Ale niestety nie mamy elektrowni jądrowych.
Odpisz
19 sierpnia 2022, 13:34
@Nanook: ja mam dwa jądra, mogę ją zrobić
Odpisz
20 sierpnia 2022, 01:33
@JaJestemZWami: To co, które ciachamy pierwsze?
Odpisz
20 sierpnia 2022, 13:48
@Nanook: to to samo widać że Czarnobyla nie oglądaliście
Odpisz
20 sierpnia 2022, 13:52
@CezarPolishCat: Panie, ja to Czarnobyl nie tylko w telewizji oglądałem, ja to w Czarnobylu wręcz byłem.
Cytując: "Elektrownie jądrowe bywają mylnie nazywanymi elektrowniami atomowymi. Elektrownią atomową jest każda elektrownia spalająca np.: węgiel kamienny, brunatny, gaz. Reakcje w tym wypadku zachodzą na poziomie atomu. W elektrowni jądrowej reakcje zachodzą na poziomie jądra atomowego, stąd nazwa"
Odpisz
20 sierpnia 2022, 15:30
@Nanook: no nie wiem
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2022, 12:42
Nie ma rachunku za prąd, stonks
Odpisz
19 sierpnia 2022, 16:54
wprowadzą podatek od braku prądu
Odpisz