Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 sierpnia 2022, 13:11
Okay, ten post jest idealnym do przyswojenia niektórym pewnej zasady.
Kiedy targają kimś silne emocje, jedynym odpowiednim sposobem działania jest
1. Akceptacja i zrozumienie
2. Logiczne argumenty i próba rozwiązania.
Nigdy na odwrót, nigdy z pominięciem pierwszego punktu. A wiecie dlaczego? BO ROZWIĄZANIE CZĘSTO NIE JEST POTRZEBNE. Nie ma rozwiązania na emocje, jeśli zmusicie kogoś do stłumienia ich, po prostu robicie krzywdę tej osobie, bo wyładuje je w inny, często o wiele gorszy sposób. Już pomijając, że okazując jakikolwiek objaw empatii osobie w silnych emocjach zwyczajnie sprawia, że wy sami jesteście odbierani jako lepsza osoba i możecie się spodziewać, że kiedyś otrzymacie to samo.
Wkurza mnie, że tyle osób jeszcze tego nie rozumie, chociaż sami nie raz byli w sytuacji, w której po prostu chcieli się pozłościć czy popłakać a nie być mądrymi. To jest też chyba jedyny sposób, by sprawić by inni rzeczywiście wam ufali i kiedykolwiek uznali was za godnych przyjaciół czy partnerów. I to wcale nie jest trudne!
Odpisz
22 sierpnia 2022, 17:15
@Chenderella: Plan B to j....ięcie głową przez ścianę i zapytanie sąsiada o rady
Odpisz
21 sierpnia 2022, 13:18
Nie ma rozwiązania na wściekłość, jedynie można czekać, aż ten stan minie.
Odpisz
21 sierpnia 2022, 13:04
Przeciętny Polak.
Odpisz
19 sierpnia 2022, 23:31
bojku najgorzej jak chcesz po prostu się pozłościć czy popłakać i być chwilę irracjonalną kulką emocji, a tu ktoś przychodzi ze swoimi logicznymi argumentami i prostymi rozwiązaniami, aż chciałoby się tupnąć nóżką albo obrazić ale nie, trzeba być mądrym
Odpisz