Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar satoshi12345

27 sierpnia 2022, 13:38

@KontoUsunięte: nie wierzę w łańcuszki

Avatar Kolathiss

26 sierpnia 2022, 07:57

teraz to kidy na talefonach a ja tam dalej czekam aż ktoś wyzwie mnie na bitwe bakugan :(

Avatar makaron10

25 sierpnia 2022, 09:32

ta pierwsza wygląda obrzydliwie

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2022, 09:19

Przecież ta po lewej ma z 25 lat

Avatar elusia23356

23 sierpnia 2022, 23:38

Tak w sumie to może mieć 16-17.
Ta oto tutaj Millie Bobby Brown ma 17 lat

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2022, 23:46

@elusia23356: wygląda na 28

Avatar malinowy_kot

24 sierpnia 2022, 07:29

Ja bym jej dała coś po 30

Avatar elusia23356

24 sierpnia 2022, 12:38

@malinowy_kot: to dowód na to że blond nie zawsze odmładza

Avatar Crln_7

24 sierpnia 2022, 09:56

Szmacisko

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2022, 04:25

Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.

Avatar FerdynandKiepski66

Edytowano - 24 sierpnia 2022, 07:38

Proszę wyplenić to plugactwo

Avatar Drag_on

24 sierpnia 2022, 10:35

komentarz obrazkowy

Avatar malinowy_kot

24 sierpnia 2022, 07:32

12-latka i usta wyglądające jak po botoksie?

Dziewczynki niszczą sobie w ten sposób cerę. Jeśli ktoś myśli o wczesnym farbowaniu włosów, to też nie polecam, aczkolwiek może to moim włosom czegoś brak, albo jestem na coś chora, bo wypadają garściami...

Avatar Chenderella

Edytowano - 24 sierpnia 2022, 07:05

Tbh, jak obecne 12latki popatrzą na swoje zdjęcia w przyszłości będą się czuli tak jak osoby które teraz patrzą na swoje zdjęcia sprzed lat. młodsze generację zawsze wydają się lepiej ubrane, ale to tylko dlatego, że wpasowują się w obecną modę.
Sama miałam 12 lat ponad dziesięć lat temu. Nie muszę chyba tłumaczyć jaka była wtedy moda i dlaczego sama wyglądałam wtedy dziwnie, choć na tamte czasy było modnie... Jedyne co mnie ratuje to to, że rok później postanowiłam być emo, a ta moda jednak nadal jest w jakiś sposób akceptowalna, więc może na tamte standardy wyglądałam jak pajac, ale na obecne było całkiem legitnie

Avatar ALKATRAZ

24 sierpnia 2022, 04:37

Glonojad

Avatar gelo1238

24 sierpnia 2022, 03:03

Raczej świat kradnie dzieciństwo ¯\_(ツ)_/¯

Avatar werenspawel

24 sierpnia 2022, 04:27

@gelo1238: Obawiam się że masz rację.

Avatar Adix174

23 sierpnia 2022, 21:41

ta po lewej wygląda jak sex lalka

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2022, 21:04

Legenda o żółtym kockodanie

Dawno, dawno temu, między siedmiona wzgózami Rzymu, w okolicach Watykanu mieszkał Tomisław Apoloniusz Curuś Bachleda Magik. Jak ten raper ze zgonem. Pewnego dnia Tomisław wysedł na halę i pomyśloł:

Krucafuks dość! Ile mozna wjaniepawlać kremuwki! Ani to dobre, ani śwarne a jakie drogie janiepawlone! No i sracka murowana. Toć to gołymi łapami ługniotane. Zeby to jeszcze z krowiego mleka było; a weź tu łodróznij ministranta od łowiecki. Stąd ten słonawy posmak. Tfu, łohydne. Co te pielgrzymy w tym widzą.

Podczas, gdy Magik zajadał się kremuwką, smród ministranckiego nabiału niósł się po łokolicy. Nawet pod wiater janiepawliło napletem hej! Tradsy nie wytsymały. Fetor przepłoszył je z katoj...wki. Mohery, na Jasnej Górze zdechły, a w Kalwarii Zebrzydowskiej, zdechły.

Doktor Rydzyk łobudził się ze snu zimowego i łod razu posedł pod prysznic. Lecz to nie tylko łod niego tak pojaniepawlało. Niby po kąpieli smród moheru i kadzidła ustąpił, ale przez to woń łoctówy stała się jeszcze bardziej nieznośna. Lecz specyficzny zapach łobudził nie tyko księdza. Łobudził też ządze, łobrzydliwe pedofilskie żądze. Zółty Kockodan, przez niektórych nazywany też Papież, dostaje smergla, gdy pocuje woń dziecka hej. Tak się składo, że kremówka pachnie tożsamo.

Bestia normalnie żywi się opłatkiem, ale krem budzi w niej zbocenie. Tamtej nocy zesła z wierchu na hale wiedziona zapachem Wadowic. Nieświadomy nicego Bachleda Magik zajadoł właśnie krym. Pierwsze razy posły w dupe hej! "Pontifex Maximus" papy rozdupcył Hirosimę Magika. Potem Kockodan założył strapona "BullaPapy" i dzwonił na mszę o brodę Curusia. Koszmar papy trwał kilka dni. Magik nie chciał go puścić. Donosił tylko sprzęty, od których papie robiły się wielkie łocy. Papież nie wytsymał, gdy Magik przyniósł kadzidło. A gdy kadź pękła, a Magik zabronił wzywać karetkę, tylko kazał nagrywać dalej, papa zwariował. I grasuje po watykanie po dziś dzień. A film z kadzidłem dostępny jest w sieci.

Avatar TheWind

23 sierpnia 2022, 21:01

rel

Avatar Techniq4

23 sierpnia 2022, 09:27

Nie rel, specjalnie do piwnicy zszedłem, żeby sprawdzić

Avatar ArthurMorgan

22 sierpnia 2022, 21:36

Get the London Look

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ciężkie jest życie faceta

Nie żałuj chłopie

Ej, ty, wracaj na gzyms!

No lekko nie było

Szczerze to to chyba dziecko jakieś pisało

Wygląda znajomo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka