Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 września 2022, 23:34

Nie pie.... że przeszło z logiem

Avatar Bright32

Edytowano - 6 września 2022, 11:45

Materiały z logami innych stron
Zobaczyłeś fajny obrazek lub filmik na innej stronie? Fajnie, na pewno chcesz go dodać do jeja. Postaraj się proszę zrobić go od nowa. Dopasować zdjęcie, a następnie dopisać tekst z użyciem opcji tworzenia mema, demotywatora lub zwyczajnie w programie graficznym. Jak dodasz kilka obrazków pod rząd z logami z innych stron to tym bardziej możesz być pewny, że wszystkie trafią do archiwum, bez względu na ich oceny. Pamiętaj, że podpisy rysowników, twórców komiksów to nic złego i takie rzeczy muszą zostać na obrazku.

Avatar IkarAviator

5 września 2022, 09:36

Bo normalny facet nie chce się spotkać z kobietą

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 1 września 2022, 15:01

Ja od dwóch miesięcy próbuje zakończyć kampanię podbicia całego świata w empire total war na najwyższym poziomie trudności

Szwecją po zalewie Europy popłynąłem do Indii i się ostro z konfederacją maracką napi...alamy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Towarzysz777

2 września 2022, 21:04

@piotrkacz: Jak szukasz klimatu to polecam DLC do Medieval Total War II Ameryka Południowa, dokładnej nazwy nie pamiętam, ale ta muzyka, Aztekowie, okrzyki wojenne, lutnie i inne cudne instrumenty i ty jako konkwistador z armatami z pociskami wybuchowymi :) Uważam to za najbardziej klimatyczne dlc wszystkich części, aż nie chciałem kończyć

Avatar piotrkacz

2 września 2022, 21:10

@Towarzysz777: obczaje, bo mam, ale mimo wszystko klimat w Rome 2 zawsze pozostanie jednym z ulubionych, po prostu mam takie upodobania

Grałem np. w podobny dodatek do Empire

Avatar kapix500

1 września 2022, 15:38

republika wenecka i jej flota robia brr i osmanie juz nie tacy trudni do ubicia

Avatar Rav239

1 września 2022, 16:26

@kapix500: restauracja bizancjum przez blokowanie Bosforu/Korfu speedrun any%

Avatar kapix500

1 września 2022, 16:32

@Rav239: wenecja:
-podbijasz bizancujm przed osmanami
- floty praktycznie nie rzeba rozbudwywać bo i tak jest silniejsza od osmańskiej
-kiedy osmanie bawią się z mamelukami ty wypowiadasz wojne
- osmanie nie mają wojsk na bałkanach
- speedrun z okupacji balkanow zeby janczarów za duzo nie zwerbowali
- okupujesz balkany prrzez kilka lat az zaakceptują peace deal
-bierzesz linie brzegową i co chcesz bo nie masz ae bo to islamska nacja
-powtarzaj do upadku osmanów

jeszcze warto na początku zaatakować raguzę i zabrać serbii kosovo zeby wesołą kopanie złota mieć

Avatar
Jgnatiusus

2 września 2022, 16:45

@kapix500: o jakiej my grze mówimy

Avatar kapix500

2 września 2022, 18:23

eu4

Avatar Geraltzriviv

2 września 2022, 13:41

vivat imperator!

Avatar Errror_Sans

2 września 2022, 10:47

jak wyjdzie 27 sierpnia by blood alone to będzie robione imperium rzymskie
już mam plan, zdetronizować mussoliniego na rzecz monarchistów i odnowić imperium

Avatar Loginamika04

2 września 2022, 09:52

To jest Spartanin i dobrze. Jak lubi to proszę bardzo

Avatar przemek1ni

Edytowano - 1 września 2022, 14:34

Granie gigantycznymi państwami w Europce to straszna monotonia, więc się nie zgadzam, że typ jest normalny

Avatar Rav239

1 września 2022, 16:28

@przemek1ni: nigdy nie wiesz jako kto zaczął

Avatar rumcajschr

1 września 2022, 16:58

@przemek1ni: Ten Wojak gra w Crusader Kings 2

Avatar przemek1ni

1 września 2022, 17:03

@rumcajschr: Kurde, to jeszcze gorzej w takim razie

Avatar rumcajschr

1 września 2022, 17:04

@przemek1ni: Kazirodztwo

Avatar Midonik

1 września 2022, 14:45

Wie ktoś czy nie gamingowy laptop pociągnie eu4?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Rav239

1 września 2022, 16:22

@CzerwonyPoniacz: była też kiedyś za friko na epicu, warto sprawdzić czy się nie odebrało

Avatar Rav239

1 września 2022, 16:26

@Midonik: powinna pójść ale pytanie jak płynnie będzie chodzić, bo 5 speed szczególnie w późniejszej rozgrywce bądź na krajach które muszą czekać to potężna zmora mojego poprzedniego grata

Avatar piotrkacz

1 września 2022, 14:38

Wolę Diadochów od Rzymian (TW Rome2), wiem, że nikt nie pytał, ale zapraszam do dyskusji na ten temat

Avatar
Rozdziewicz

1 września 2022, 14:40

@piotrkacz: Dlaczego wolisz Diadochów od Rzymian?

Avatar piotrkacz

1 września 2022, 14:42

falanga moment, Rzymianami mi się grało średnio, wiem, że mają te budynki gdzie moga rekrutować lokalsów, no ale nie będziesz miał jej od poczatku, a moja gra opiera się na piechocie
Ostatnio grałem Arwernami i jak zacząłem walczyć ze Spartą to się utwierdziłem, że falangici są OP

Avatar
Smierdziel_

Edytowano - 1 września 2022, 14:37

A jakas korelacja miedzy tymi dwoma

Avatar Bright32

1 września 2022, 14:36

Granie w rtsy i bycie normalnym

Avatar astrofizyk

1 września 2022, 14:33

znaczek dzidy

Avatar Kebasa_z_mema

1 września 2022, 14:32

Słowo klucz: normalnego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ptasznik5
Dodane przez: ptasznik5

Nigdy na to nie wpadną

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

To by wystarczyło

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka