Polska pnie się prężnie do góry!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
To się nie może nie udać
Z klasą się trzeba urodzić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Rel
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2022, 21:29
Jak wysoko! A jaki widok! Szkoda, że ryzyko wielkie, ale dla patusów to nic wielkiego.
Odpisz
2 września 2022, 13:05
Ja bym tam Simbę wkleił
Odpisz
2 września 2022, 09:46
Jeszcze tylko jakiś pomnik siedzący na ławce i mamy całą układankę
Odpisz
2 września 2022, 10:51
@CupOfWater:
Odpisz
2 września 2022, 12:36
@Lubie_AoT:
Odpisz
Edytowano - 2 września 2022, 09:54
Osoby czekające na skorzystanie z ławki powinny stać w odstępie 1.5 metra od konstrukcji
Odpisz