@Kawento: Jestem przeciwna kapitalizmowi, ale po pierwsze, sprzeciwianie się jakiemuś systemowi nie oznacza stwierdzenie że w tym systemie nie ma NIC co jest w porządku, a po drugie, nie oznacza też że będę żyć w kłamstwie i wypierać to że w takim systemie właśnie żyjemy. Także nie wiem co chciałeś mi wytknąć, ale nie wyszło :)
@Anantashesha: Nie wymagam, abyś się wypierała w jakim systemie żyjesz, choć kapitalizmem bym tego nie nazwał. Z tego, co wnioskuje, to uznajesz i nawet praktykujesz podstawę kapitalizmu jaką jest właśnie dobrowolna, obustronnie korzystna wymiana handlowa na wolnym rynku, a to jest sprzecznie ze sprzeciwianiem się kapitalizmowi z jakiegokolwiek powodu to robisz.
@Kawento: Nie, nie jest to sprzeczne, bo podstawa czegoś to nie to samo co całość czegoś. Mogę stwierdzić że chałupa jest ch*jowa nawet jeśli uznam że stoi na solidnych fundamentach.
@krzysiulka10: Legendy głoszą, że jeżeli staniesz po środku i krzykniesz "J...Ć DINO" to sam Król Żab przybędzie i zyskasz lepsze ceny w Żabkach do końca życia.
No to dość logiczne, że najlepiej dopasowane sklepy do danych potrzeb obywateli jakiegoś miasta będą planowane i stawiane w pierwszej kolejności niż cokolwiek innego.
Komentarze
Odśwież7 września 2022, 02:29
Ma ktoś obrazek tego mózga bez żadnych podpisów? Płacę w zgniłych kremówkach.
Odpisz
7 września 2022, 17:00
@Anantashesha: Czy ty tu właśnie proponujesz dobrowolną, obustronnie korzystną wymianę handlową na wolnym rynku?
Odpisz
8 września 2022, 05:05
@Kawento: Tak, to właśnie proponuję.
Odpisz
8 września 2022, 12:00
@Anantashesha: Wyszło szydło z worka. Myślałem, że jesteś przeciwna kapitalizmowi, ale jednak proponujesz wręcz czysto kapitalistyczne działanie.
Odpisz
8 września 2022, 13:59
@Kawento: Jestem przeciwna kapitalizmowi, ale po pierwsze, sprzeciwianie się jakiemuś systemowi nie oznacza stwierdzenie że w tym systemie nie ma NIC co jest w porządku, a po drugie, nie oznacza też że będę żyć w kłamstwie i wypierać to że w takim systemie właśnie żyjemy. Także nie wiem co chciałeś mi wytknąć, ale nie wyszło :)
Odpisz
8 września 2022, 19:00
@Anantashesha: Nie wymagam, abyś się wypierała w jakim systemie żyjesz, choć kapitalizmem bym tego nie nazwał. Z tego, co wnioskuje, to uznajesz i nawet praktykujesz podstawę kapitalizmu jaką jest właśnie dobrowolna, obustronnie korzystna wymiana handlowa na wolnym rynku, a to jest sprzecznie ze sprzeciwianiem się kapitalizmowi z jakiegokolwiek powodu to robisz.
Odpisz
9 września 2022, 07:27
@Kawento: Nie, nie jest to sprzeczne, bo podstawa czegoś to nie to samo co całość czegoś. Mogę stwierdzić że chałupa jest ch*jowa nawet jeśli uznam że stoi na solidnych fundamentach.
Odpisz
15 października 2023, 09:54
@Anantashesha: anantAshesha nigdy nie dostała obrazka...
Odpisz
15 października 2023, 10:03
@DragonEU2: smutna_zaba.tif
Odpisz
5 września 2022, 23:07
Moje miasto jest ma tyle małe by mieć 2 Dino, a zarazem na tyle duże by mieć 4 żabki
Odpisz
6 września 2022, 10:30
@Karetsu: Mieszkamy w tym samym mieście ?
Odpisz
6 września 2022, 10:51
@Darwidx: Człuchów?
Odpisz
6 września 2022, 10:53
@Karetsu: Mhnm, jednak nie, ale jak ostatnio byłem w Człuchowie to było to bardzo podobne miasto do Gryfic.
Odpisz
7 września 2022, 02:30
@Karetsu: Ejj jak mam rodzinę z Człuchowa to mogę już cię pozwać o alimenty?
Odpisz
7 września 2022, 02:14
Tak z dwa lata temu to nawet nie wiedziałem że coś takiego jak Dino istnieje.
Odpisz
6 września 2022, 19:31
U mnie przy szkole jest z 7 różnych żabek a i tak wszyscy do 1 chodzą i są wiecznie kolejki.
Odpisz
6 września 2022, 19:58
@Broolie: To zacznij chodzić do innej
Odpisz
6 września 2022, 21:46
@maciejski: ja chodzę do innej, po prostu widzę z oddali, że kolejka jest
Odpisz
6 września 2022, 21:11
u mnie jest 1 żabka, żadnego dino
Odpisz
6 września 2022, 19:54
W miejscowości przez którą się jedzie do mojego kuzyna mieszkającego na wsi zrobili biedronkę tuż obok dino
Odpisz
6 września 2022, 19:58
@maciejski: Tak to wygląda, Dino było odkąd pamiętam a biedronkę postawili kilka lat temu
Odpisz
6 września 2022, 19:51
To drugie to pewnie w łodzi
Odpisz
5 września 2022, 22:59
U mnie w Elblągu koło PKS'u mamy trójkąt żabkowy.
Odpisz
5 września 2022, 23:03
@krzysiulka10: Te dwie po lewej są koło mojej szkoły, a istnieniu tych trzech po prawej to nawet nie wiedziałem.
Odpisz
6 września 2022, 06:35
@krzysiulka10: Legendy głoszą, że jeżeli staniesz po środku i krzykniesz "J...Ć DINO" to sam Król Żab przybędzie i zyskasz lepsze ceny w Żabkach do końca życia.
Odpisz
6 września 2022, 09:34
@krzysiulka10: byłem w te wakacje w Elblągu przejazdem na dwa dni
Odpisz
6 września 2022, 14:06
@Kindero: nawet w tej okolicy na drugim zdjęciu spałem
Odpisz
6 września 2022, 19:32
@krzysiulka10: Illuminati przy tym to ...j
Odpisz
5 września 2022, 22:42
No to dość logiczne, że najlepiej dopasowane sklepy do danych potrzeb obywateli jakiegoś miasta będą planowane i stawiane w pierwszej kolejności niż cokolwiek innego.
Odpisz