Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

7 września 2022, 02:29

Ma ktoś obrazek tego mózga bez żadnych podpisów? Płacę w zgniłych kremówkach.

Avatar Kawento

7 września 2022, 17:00

@Anantashesha: Czy ty tu właśnie proponujesz dobrowolną, obustronnie korzystną wymianę handlową na wolnym rynku?

Avatar Anantashesha

8 września 2022, 05:05

@Kawento: Tak, to właśnie proponuję.

Avatar Kawento

8 września 2022, 12:00

@Anantashesha: Wyszło szydło z worka. Myślałem, że jesteś przeciwna kapitalizmowi, ale jednak proponujesz wręcz czysto kapitalistyczne działanie.

Avatar Anantashesha

8 września 2022, 13:59

@Kawento: Jestem przeciwna kapitalizmowi, ale po pierwsze, sprzeciwianie się jakiemuś systemowi nie oznacza stwierdzenie że w tym systemie nie ma NIC co jest w porządku, a po drugie, nie oznacza też że będę żyć w kłamstwie i wypierać to że w takim systemie właśnie żyjemy. Także nie wiem co chciałeś mi wytknąć, ale nie wyszło :)

Avatar Kawento

8 września 2022, 19:00

@Anantashesha: Nie wymagam, abyś się wypierała w jakim systemie żyjesz, choć kapitalizmem bym tego nie nazwał. Z tego, co wnioskuje, to uznajesz i nawet praktykujesz podstawę kapitalizmu jaką jest właśnie dobrowolna, obustronnie korzystna wymiana handlowa na wolnym rynku, a to jest sprzecznie ze sprzeciwianiem się kapitalizmowi z jakiegokolwiek powodu to robisz.

Avatar Anantashesha

9 września 2022, 07:27

@Kawento: Nie, nie jest to sprzeczne, bo podstawa czegoś to nie to samo co całość czegoś. Mogę stwierdzić że chałupa jest ch*jowa nawet jeśli uznam że stoi na solidnych fundamentach.

Avatar DragonEU2

15 października 2023, 09:54

@Anantashesha: anantAshesha nigdy nie dostała obrazka...

Avatar Anantashesha

15 października 2023, 10:03

@DragonEU2: smutna_zaba.tif

Avatar Karetsu

5 września 2022, 23:07

Moje miasto jest ma tyle małe by mieć 2 Dino, a zarazem na tyle duże by mieć 4 żabki

Avatar Darwidx

6 września 2022, 10:30

@Karetsu: Mieszkamy w tym samym mieście ?

Avatar Karetsu

6 września 2022, 10:51

@Darwidx: Człuchów?

Avatar Darwidx

6 września 2022, 10:53

@Karetsu: Mhnm, jednak nie, ale jak ostatnio byłem w Człuchowie to było to bardzo podobne miasto do Gryfic.

Avatar Anantashesha

7 września 2022, 02:30

@Karetsu: Ejj jak mam rodzinę z Człuchowa to mogę już cię pozwać o alimenty?

Avatar Kto_Inny

7 września 2022, 02:14

Tak z dwa lata temu to nawet nie wiedziałem że coś takiego jak Dino istnieje.

Avatar Broolie

6 września 2022, 19:31

U mnie przy szkole jest z 7 różnych żabek a i tak wszyscy do 1 chodzą i są wiecznie kolejki.

Avatar maciejski

6 września 2022, 19:58

@Broolie: To zacznij chodzić do innej

Avatar Broolie

6 września 2022, 21:46

@maciejski: ja chodzę do innej, po prostu widzę z oddali, że kolejka jest

Avatar Sirius830

6 września 2022, 21:11

u mnie jest 1 żabka, żadnego dino

Avatar maciejski

6 września 2022, 19:54

W miejscowości przez którą się jedzie do mojego kuzyna mieszkającego na wsi zrobili biedronkę tuż obok dino

Avatar maciejski

6 września 2022, 19:58

@maciejski: Tak to wygląda, Dino było odkąd pamiętam a biedronkę postawili kilka lat temu

Avatar mafiabenio

6 września 2022, 19:51

To drugie to pewnie w łodzi

Avatar krzysiulka10

5 września 2022, 22:59

U mnie w Elblągu koło PKS'u mamy trójkąt żabkowy.

Avatar krzysiulka10

5 września 2022, 23:03

@krzysiulka10: Te dwie po lewej są koło mojej szkoły, a istnieniu tych trzech po prawej to nawet nie wiedziałem.

Avatar PieselWojownik

6 września 2022, 06:35

@krzysiulka10: Legendy głoszą, że jeżeli staniesz po środku i krzykniesz "J...Ć DINO" to sam Król Żab przybędzie i zyskasz lepsze ceny w Żabkach do końca życia.

Avatar Kindero

6 września 2022, 09:34

@krzysiulka10: byłem w te wakacje w Elblągu przejazdem na dwa dni

Avatar Kindero

6 września 2022, 14:06

@Kindero: nawet w tej okolicy na drugim zdjęciu spałem

Avatar Broolie

6 września 2022, 19:32

@krzysiulka10: Illuminati przy tym to ...j

Avatar BaDinGa_Boy

5 września 2022, 22:42

No to dość logiczne, że najlepiej dopasowane sklepy do danych potrzeb obywateli jakiegoś miasta będą planowane i stawiane w pierwszej kolejności niż cokolwiek innego.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

I po kłopocie

Trzeba brać osobną torbę

Nie idź!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Dobrze czasem się oderwać

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka