Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Totalnie
Nigdy na to nie wpadną
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lutego 2015, 12:09
Logika. Jej nigdy nie zrozumiesz.
Odpisz
13 maja 2014, 22:12
Jak by nie mogła roztopić drzwi od razu laserem ze szminki.
Odpisz
2 czerwca 2014, 19:48
@Prohim2: ym...wiesz...masz rację!
Odpisz
2 czerwca 2014, 21:48
@gabisoch: Dzięki chyba pierwszy raz ktoś przyznał mi racje.
Odpisz
5 czerwca 2014, 13:33
@Prohim2: serio?? 0.o
Odpisz
5 czerwca 2014, 22:04
@gabisoch: Oczywiście w internecie
Odpisz
6 czerwca 2014, 15:42
@Prohim2: aha wiesz że ja też :{
Odpisz
13 maja 2014, 19:26
1) Wiązka lasera odbiła się w sposób niemożliwy do odtworzenia.
2) Lustra nie tworzą światła, a jedynie je odbijają. Niemożliwe jest stworzenie z nich nieskończonych źródeł światła.
3) W momencie przestawiania lusterek jedna wiązka leci przez moment w kierunku Alex, ale nic się jej nie dzieje, pomimo że ta sama energia stopiła później drzwi.
4) Czemu one po prostu nie wytopiły okrągłej dziury w drzwiach? Oszczędziłyby sobie wtedy cały ten cyrk z lusterkami.
Odpisz
13 maja 2014, 20:30
Nie żeby coś, ale próbujesz znaleźć logikę w kreskówce dla młodych dziewczyn...
Odpisz
13 maja 2014, 20:36
Wiem, wiem, dużo się nie należy spodziewać sensu. Ja osobiście nie narzekam - nie raz oglądałem to z młodszymi siostrami i nie jest to aż takie złe. Poza tym, wytwórnia Marathon miała też wiele innych świetnych seriali animowanych :P
Odpisz
14 maja 2014, 01:03
Dziewczyn ? Ja ją oglądałem i jakaś wielce babska nie była :D
Odpisz
16 maja 2014, 00:15
@MaxiorPL: Trzy 16-18 letnie dziewczyny - agentki używające różowych gadżetów w większości w kształcie serca, wyglądających jak rzeczy do make upu. Może coś źle pamiętam, ale tak chyba właśnie wygląd bajka dla dziewczynek.
Odpisz
16 maja 2014, 10:58
@aneczka27: Aha... jeżeli masz taki tok myślenia to 3/4 piosenki są dla facetów.. spoko ...
Odpisz
21 maja 2014, 19:57
@MaxiorPL: Dobrze wiesz, jaki mam "tok myślenia", więc nie przeinaczaj sensu mojej wypowiedzi.
Odpisz
16 maja 2014, 19:57
Mimo iż jestem chłopakiem to jak bylem młodszy to to oglądałem z mamą ._.
Odpisz
14 maja 2014, 21:46
Ale Jadźka zaje**łaś,masz łeb
Odpisz
12 maja 2014, 19:34
Da Fuk?
Odpisz
13 maja 2014, 20:24
Nie powinniśmy się odzywać, my oglądamy kreskówkę o kolorowych kucykach... Które walczą za pomocą magii, i mają za księżniczkę innego kuca który żyje od 1000 lat... ?
Odpisz
13 maja 2014, 20:54
@TheUltimateBrony: raczej ponad tysiąc chyba że siostra zbuntowała się w dniu narodzin
Odpisz
13 maja 2014, 22:13
@TheUltimateBrony: Po ostatnim odcinku sezonu 4 już nigdy niczego nie o
Odpisz
13 maja 2014, 22:15
@Panciak: *ocenie
Nie nauczyłem się jeszcze w pełni z mojego telefonu korzystać :c
Odpisz
14 maja 2014, 16:20
@TheUltimateBrony: Racja :D
Odpisz
14 maja 2014, 15:44
A CZY CZASAMI NIE O TO CHODZI W KRESKÓWKACH :D ?
Odpisz
12 maja 2014, 18:29
Fake! Po przestawieniu lusterek energia od razu by uciekła i tylko lekko podgrzała drzwi.
Odpisz
12 maja 2014, 18:52
@Maks2603: You don't say?
Odpisz
13 maja 2014, 19:04
@Axl_MMX: Actually, he say
Odpisz
13 maja 2014, 20:12
@Axl_MMX: Po wyłączeniu tego lasera wiązka laserowa by zniknęła.
Odpisz
13 maja 2014, 20:41
@zatoka: Naprawdę? :O Myślałem, ze pojawi się portal do równoległego wszechświata, z którego zacznie być czerpana energia do tego. Dziękuję za tę niezwykłą lekcję optyki.
Odpisz
14 maja 2014, 15:01
@Roger909: says*
Odpisz
13 maja 2014, 23:11
Ok, to ja zasadzę drzewko kasy.
Odpisz
13 maja 2014, 22:40
Oglądałam tą bajkę kiedy byłam mała :3
Odpisz
13 maja 2014, 21:26
jak to mówią głupi ma szczęście... blondynka :P
Odpisz
13 maja 2014, 21:15
W każdej kreskówce logika musi być taka aby ten DOBRY wygrał. A szkoda, bo przez to dzieci uczą się, że zawsze będzie dobrze i wszystko da się zrobić. Ale mimo tego kreskówki są super ;33
Odpisz
13 maja 2014, 19:57
Perpetuum świecile
Odpisz
13 maja 2014, 19:48
Hehe, agentki :D Ta bajka była ułomna.
Odpisz
13 maja 2014, 19:16
Pamiętam ten odcinek ;__;
Odpisz