Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jakby trochę nie fair
Tacy sami, a ściana między nami
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2014, 22:11
Ajfona 5ES .... Ajfona...
Odpisz
13 maja 2014, 19:27
Pozwólcie temu memowi odejść śmiercią naturalną.
Odpisz
13 maja 2014, 20:00
@Axl_MMX: ja nie mam nic przeciwko zadnemu memowi, jesli jest wykorzystany w taki sposob, by byl smieszny. A wy byscie tylko marudzili "pan ze stocka beeee, piesel beeee" kurde, ktos da niesmieszny podpis i winicie za to mem ._.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2014, 20:39
@gulpin: Ja nie winię memu za kiepskie podpisy, tylko że po prostu w całym piesiele i tym czymś nie widzę nic zabawnego.
Odpisz
13 maja 2014, 20:55
@Axl_MMX: racja pieseł jest zły
Odpisz
14 maja 2014, 00:00
@Axl_MMX: w tym obrazku akurat jest zart, jesli go nie rozumiesz, to znaczy, ze nie spedziles dostatecznie duzo czasow w internetach.
A piesel tez jest w porzadku, sluzy do parodiowania i wysmiewania niektorych ludzkich zachowan i sytuacji, a to, ze ktos nie umie go poprawnie uzyc to nie jego wina
Odpisz
14 maja 2014, 09:23
@gulpin: Jak raz się zgadzam (z pokemonem xd)
Odpisz
15 maja 2014, 16:17
@gulpin: Dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu, ale już na zakończenie.
Rozumiem o co chodzi z tym memem i na tym obrazku, ale w dalszym ciągu uważam cały ten mem za mało śmieszny i niewarty uwagi!
Odpisz
15 maja 2014, 17:27
@Axl_MMX: "hoho, pokaze, jaki jestem elokwentny i jak bardzo gardze rozmowcą!"
Ale skoro juz cie to zmeczylo, to powiem tylko, ze zaden mem nie jest smieszny sam w sobie, a staje sie taki dopiero w kontekscie
Odpisz
13 maja 2014, 19:10
stary dziad powraca !
Odpisz