Depresja kosmonauty to prawdziwy problem. Nie ryzykuj. Dzwoń na numer podany w książce telefonicznej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Angielskie śmieszki
Nieuczciwa ocena
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 września 2022, 06:52
Poprawiło mi to humor przemek :)
Dziękuję
Odpisz
23 września 2022, 16:13
@Oliwier256: spoko nie ma za co
Odpisz
23 września 2022, 17:41
@Przemek572: 572? A myślałem że na drugim multiku skończył
Odpisz
23 września 2022, 19:25
@Ameron: nic nie powiem bez adwokata
Odpisz
23 września 2022, 12:51
Smuta miałem. Smuta... Smuta... Smuta...
On miał smuta.
I nikt jeszcze nie ogarnął, że autor niefortunnie dobrał słowa
Odpisz
23 września 2022, 15:26
@Chenderella: Co masz na myśli?
Odpisz
23 września 2022, 17:20
@przemek1ni:
Odpisz
Edytowano - 23 września 2022, 17:20
@przemek1ni: mówiąc ogólnie. Spok powiedział, że miał dzikie p0rn0
Odpisz
23 września 2022, 17:33
@Chenderella: A, o ten termin ci chodzi.
No cóż, biorąc pod uwagę, jakiego Spok se narzucił stresa, kiedy za pomocą połowicznie ludzkiej natury próbował się migać od swojego seks-rytualistycznego Pon Farr, to nie zdziwiłbym się, gdyby smutem próbował rozładować emocje, tak jak to zresztą miało miejsce w Voyagerze z innym Vulcanem.
Także wszystko kanonicznie imo
Odpisz
23 września 2022, 17:35
@przemek1ni: zamierzam żyć z myślą, że Spock nie ma emocji do rozładowania, jednak jestem w stanie uwierzyć, że gdyby je miał, to rozładowywał by je smutem
Odpisz
Edytowano - 23 września 2022, 15:27
to nie jest tak że dobrze albo że nie dobrze
Odpisz
23 września 2022, 15:52
@Mangozjeawka: gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej powiedziałbym że śliwki
Odpisz
23 września 2022, 11:37
Thanos Spock - Spanos
Odpisz
23 września 2022, 11:35
To nie jest tak, że dobrze, albo że niedobrze...
Odpisz
23 września 2022, 09:17
Spock gnido dworska, sam miałem ochotę na śliweczki.
Odpisz