Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Oliwier256

23 września 2022, 06:52

Poprawiło mi to humor przemek :)
Dziękuję

Avatar Przemek572

23 września 2022, 16:13

@Oliwier256: spoko nie ma za co

Avatar Ameron

23 września 2022, 17:41

@Przemek572: 572? A myślałem że na drugim multiku skończył

Avatar Przemek572

23 września 2022, 19:25

@Ameron: nic nie powiem bez adwokata

Avatar Chenderella

23 września 2022, 12:51

Smuta miałem. Smuta... Smuta... Smuta...
On miał smuta.
I nikt jeszcze nie ogarnął, że autor niefortunnie dobrał słowa

Avatar przemek1ni

23 września 2022, 15:26

@Chenderella: Co masz na myśli?

Avatar Chenderella

23 września 2022, 17:20

Avatar Chenderella

Edytowano - 23 września 2022, 17:20

@przemek1ni: mówiąc ogólnie. Spok powiedział, że miał dzikie p0rn0

Avatar przemek1ni

23 września 2022, 17:33

@Chenderella: A, o ten termin ci chodzi.
No cóż, biorąc pod uwagę, jakiego Spok se narzucił stresa, kiedy za pomocą połowicznie ludzkiej natury próbował się migać od swojego seks-rytualistycznego Pon Farr, to nie zdziwiłbym się, gdyby smutem próbował rozładować emocje, tak jak to zresztą miało miejsce w Voyagerze z innym Vulcanem.
Także wszystko kanonicznie imo

Avatar Chenderella

23 września 2022, 17:35

@przemek1ni: zamierzam żyć z myślą, że Spock nie ma emocji do rozładowania, jednak jestem w stanie uwierzyć, że gdyby je miał, to rozładowywał by je smutem

Avatar Mangozjeawka

Edytowano - 23 września 2022, 15:27

to nie jest tak że dobrze albo że nie dobrze

Avatar orzech39

23 września 2022, 15:52

@Mangozjeawka: gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej powiedziałbym że śliwki

Avatar Soberker

23 września 2022, 11:37

Thanos Spock - Spanos

Avatar cemtaurzpodlasia

23 września 2022, 11:35

To nie jest tak, że dobrze, albo że niedobrze...

Avatar Figarus

23 września 2022, 09:17

Spock gnido dworska, sam miałem ochotę na śliweczki.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To musiało być męczące

Angielskie śmieszki

Nieuczciwa ocena

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka