Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lorax12

22 lipca 2014, 16:54

On też sra wodą XD
Na początku myślałem, że mu to do buzi leci (cumshot | Jeśli wiecie co mam na wyśli)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (26)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (26)
Avatar IMatiq

16 grudnia 2020, 23:06

@SongManka510: jajco

Avatar Smerfastycznie_

29 listopada 2023, 11:13

@IMatiq: ┻⁠━⁠┻⁠︵⁠└⁠(⁠´⁠_⁠`⁠└⁠)

Avatar DragonJuzik125

19 sierpnia 2015, 11:43

on nie sra wodą tylko fontanna pryska mu do dupy i wychodzi ustami XD

Avatar crager

16 maja 2014, 08:45

Stasiu użyj water gun

Avatar skate07071

18 lipca 2014, 15:31

@crager: Stasiu wybieram cię ! użyj wodnego promienia !

Avatar renamon

15 maja 2014, 22:52

... trzeba mu wpoić jedyne i słuszne Digimony! >:D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar PrimalGroudon

9 kwietnia 2016, 09:50

@renamon: Głównie myślałem że ktoś wstawi obrazek palącego się domu.Twojej odpowiedzi prawie wcale.

Avatar renamon

18 kwietnia 2016, 20:51

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2014, 19:54

Czy już wszystkie masz, czy już wszystkie masz....

Avatar PanKtos

15 maja 2014, 19:01

Czy ta woda która weszła dołem, wyszła góra?

Avatar XdynamoX

15 maja 2014, 19:27

@PanKtos: Nieprawdopodobne, a jednak... xD

Avatar XdynamoX

15 maja 2014, 18:18

"Halo? Czy dodzwoniłem się do egzorcysty?"

Avatar DzikiMurzyn

15 maja 2014, 18:12

magiczne kakaowe oczko

Avatar KoziLowca

15 maja 2014, 18:06

Bellossom, Użyj burzy liści i powstrzymaj tego Squirtla

Avatar volf360

15 maja 2014, 18:06

Od dupy strony to robi XD

Avatar tesici

15 maja 2014, 18:03

zgadzam sie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Lekko nie będzie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To by wystarczyło

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka