Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To by wystarczyło
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2014, 16:54
On też sra wodą XD
Na początku myślałem, że mu to do buzi leci (cumshot | Jeśli wiecie co mam na wyśli)
Odpisz
8 października 2016, 11:38
@lorax12: Spójrz na komentarz pod moim.
Odpisz
8 października 2016, 12:08
@ewelkapl: Mogę wiedzieć co robisz pod 2 letnim obrazkiem?
Odpisz
8 października 2016, 12:09
@lorax12: Odpowiadam na komentarze.
Odpisz
8 października 2016, 12:11
@ewelkapl: Ale to 2 letni obrazek!
Odpisz
8 października 2016, 12:13
@lorax12: Najczęściej nie patrzę sprzed ilu lat jest komentarz.
Odpisz
8 października 2016, 12:15
@ewelkapl: :v
Odpisz
12 września 2017, 15:16
@lorax12: Odpowiadam na komentarz po roku
Odpisz
12 września 2017, 15:42
@NyanKun: zgiń
Odpisz
5 listopada 2017, 16:22
@lorax12: ktoś coś mówił o odkopywaniu komentarzy?
Odpisz
5 listopada 2017, 16:27
@blacha3434: hah
Odpisz
5 listopada 2017, 16:41
@NyanKun: to druga rzecz w jakiej jestem dobry (pierwsza to tetris -_- )
Odpisz
5 listopada 2017, 18:33
@blacha3434: jak ja dawno niegralem w tetrisa;-;
Odpisz
5 listopada 2017, 21:00
@NyanKun: jedna z najlepszych gier w jakie grałem (tak, jestem z tych co wolą grywalność a nie grafikę)
Odpisz
5 listopada 2017, 22:45
@blacha3434: ja tez chociaz jak niema nic ciekawego w grze to ta grafika ratuje jej dupe
Odpisz
6 listopada 2017, 17:06
@NyanKun: no wiesz. to są wyjątki co potwierdzają regułę.
Odpisz
21 czerwca 2018, 13:39
@blacha3434: *odkop*
Odpisz
21 czerwca 2018, 20:38
*kop*
Odpisz
25 października 2018, 20:02
@blacha3434: Taki tyci odkopik.
Odpisz
25 października 2018, 20:09
Tu sa już tylko skamieliny
Odpisz
10 marca 2019, 17:22
@NyanKun: *znowu odkop*
Odpisz
10 marca 2019, 19:01
@NyanKun: Ta ta ta.
Odpisz
7 maja 2019, 16:26
głupoty pierdzielisz
Odpisz
7 maja 2019, 19:38
@SongManka510: No u.
Odpisz
22 lipca 2019, 23:43
:v
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2019, 12:17
@SongManka510: Ambitna nazwa alta.
Odpisz
27 lipca 2019, 20:00
coo?
Odpisz
16 grudnia 2020, 23:06
@SongManka510: jajco
Odpisz
29 listopada 2023, 11:13
@IMatiq: ┻━┻︵└(´_`└)
Odpisz
19 sierpnia 2015, 11:43
on nie sra wodą tylko fontanna pryska mu do dupy i wychodzi ustami XD
Odpisz
16 maja 2014, 08:45
Stasiu użyj water gun
Odpisz
18 lipca 2014, 15:31
@crager: Stasiu wybieram cię ! użyj wodnego promienia !
Odpisz
15 maja 2014, 22:52
... trzeba mu wpoić jedyne i słuszne Digimony! >:D
Odpisz
16 maja 2014, 16:53
@renamon: no chyba nie...-,-"
Odpisz
16 maja 2014, 21:24
no chyba tak :3
Odpisz
17 maja 2014, 11:14
@renamon: może...
Odpisz
17 maja 2014, 16:53
*w myślach* Wkrótce opanujemy cały Świat Realny i Cyfrowy Muaahahaha! >:3
Odpisz
17 maja 2014, 17:19
@renamon: jasne :v
Odpisz
18 maja 2014, 00:08
Pomarzyć można ;-;
Odpisz
24 stycznia 2016, 08:40
@renamon: [ nie ma to jak odpisać na komentarz sprzed 2 lat ]
Zastanawiam się co by się stało gdybym w waszym cyfrowym świecie odpalił bym Wiedźmina 3.
Odpisz
7 kwietnia 2016, 20:55
@PrimalGroudon: Myślę, że byłoby fajnie poznać Wieśka :P (odpowiedzi się nie spodziewałeś, co?)
Odpisz
9 kwietnia 2016, 09:50
@renamon: Głównie myślałem że ktoś wstawi obrazek palącego się domu.Twojej odpowiedzi prawie wcale.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 20:51
@PrimalGroudon: >:3
Odpisz
15 maja 2014, 19:54
Czy już wszystkie masz, czy już wszystkie masz....
Odpisz
15 maja 2014, 19:01
Czy ta woda która weszła dołem, wyszła góra?
Odpisz
15 maja 2014, 19:27
@PanKtos: Nieprawdopodobne, a jednak... xD
Odpisz
15 maja 2014, 18:18
"Halo? Czy dodzwoniłem się do egzorcysty?"
Odpisz
15 maja 2014, 18:12
magiczne kakaowe oczko
Odpisz
15 maja 2014, 18:06
Bellossom, Użyj burzy liści i powstrzymaj tego Squirtla
Odpisz
15 maja 2014, 18:06
Od dupy strony to robi XD
Odpisz
15 maja 2014, 18:03
zgadzam sie
Odpisz