Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zdeklasowani znowu
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2022, 18:36
Przedsiębiorcy to akurat mają rekordowe zyski, bo ceny rosną, a płac nie podwyższają. Cierpią więc "tylko" pracujący, czyli well, większość xD
Odpisz
27 września 2022, 19:35
koszty energetyczne, czynsze (w przypadku wynajmujących) i płace minimalne też wzrosły. I przypominam, że zysk z powodu inflacji nie jest tyle wart co w normalnych warunkach
Odpisz
27 września 2022, 19:45
@Katrina2712: Zysk NETTO się podwoił. To już po odliczeniu kosztów. A inflacja w 2021 wynosiła jakieś 5%. To jest olbrzymi zysk.
Odpisz
27 września 2022, 19:51
no tak, w końcu porownanie dotyczy 2021 do 2020, gdzie w 2020 byly straty przez pandemię. Wszystko jasne
Odpisz
27 września 2022, 23:10
@Katrina2712: Prawda, lecz straty wyniosły... 2%
Odpisz
27 września 2022, 19:27
A na to wszystko z daleka patrzą rządzący
Odpisz
Edytowano - 27 września 2022, 19:00
Bez podpisu miałoby to sens bo by przeważali łódkę na stronę bez dziury, czym by zwalniali wlewanie się wody do środka
Odpisz
27 września 2022, 15:10
mi się wydaje, że emeryci odpracowali swoje
Odpisz
27 września 2022, 18:58
@Xelven: teorerycznie tak. Ale teraz biorą (proszę nie chcę wywołać gównoburzy)
Odpisz